Skandaliczne zachowanie kierowcy Audi. Chwilę później przejechał tramwaj

Skandaliczne zachowanie kierowcy Audi. Chwilę później przejechał tramwaj

Audi przejechało przez torowisko i przejście dla pieszych na czerwonym świetle
Audi przejechało przez torowisko i przejście dla pieszych na czerwonym świetle
Źródło zdjęć: © Info112.pl, KWP w Bydgoszczy
22.03.2024 14:57, aktualizacja: 22.03.2024 15:53

Na policyjną skrzynkę "Stop agresji drogowej" wpłynęło nagranie, na którym widać, jak kierująca audi wyprzedzała na podwójnej linii ciągłej, a następnie przejechała przez torowisko i przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Za to rażące złamanie przepisów 22-latka został ukarana mandatami.

Niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej jest jednym z najgroźniejszych wykroczeń w ruchu drogowym. Jednak znaczna część kierowców nic sobie z tego nie robi. Przejazd przez skrzyżowanie na czerwonym świetle lub tzw. późnym żółtym jest zachowaniem skrajnie nieodpowiedzialnym i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia.

Przekonała się o tym kierująca pojazdem marki Audi, która w Bydgoszczy na ul. Toruńskiej wyprzedzała na podwójnej linii ciągłej, a następnie przejechała przez torowisko i przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Chwilę później pojawił się tam tramwaj.

To niebezpieczne zachowanie zostało zarejestrowane kamerką samochodową i wpłynęło na skrzynkę "Stop agresji drogowej". Za powyższe kierująca została ukarana mandatami o łącznej wysokości 700 złotych oraz 20 punktami.

Źródło: Info112.pl/ KWP w Bydgoszczy

Źródło artykułu:info112.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)