Robert Makłowicz w nowej roli. Wybrał się na tor w Alpine A110

Robert Makłowicz w nowej roli. Wybrał się na tor w Alpine A110

Szczepan Twardoch, Robert Makłowicz i Alpine A110S
Szczepan Twardoch, Robert Makłowicz i Alpine A110S
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Alpine
Aleksander Ruciński
19.11.2021 14:24, aktualizacja: 14.03.2023 14:21

Robert Makłowicz to nie tylko świetny prezenter, dziennikarz i pisarz, ale też wielki entuzjasta motoryzacji. Nic więc dziwnego, że to właśnie jego zaproszono do przygody z udziałem Alpine A110, w której weźmie udział wraz ze Szczepanem Twardochem.

19 listopada 2021 roku Robert Makłowicz i Szczepan Twardoch wyruszyli na wycieczkę po malowniczych i krętych drogach Dolnego Śląska. Wszystko dzięki uprzejmości marki Alpine, która zorganizowała duetowi emocjonującą wycieczkę.

W godzinach porannych panowie wystartowali spod katowickiej restauracji La Squadra, skąd pojechali prosto na tor Silesia Ring, gdzie mogli dokładnie zapoznać się z zaletami francuskiej konstrukcji napędzanej 1,8-litrowym silnikiem, który w topowym wydaniu S generuje 292 KM mocy.

20-listopada Panowie wybrali się natomiast na trasy Dolnego Śląska, gdzie nie tylko sprawdzą A110 w innym środowisku, ale i odwiedzą lokalną winnicę. Wszystko zakończy się oczywiście kolacją i kulinarno-motoryzacyjnymi rozważaniami.

Zobaczyć Pana Makłowicza lecącego bokiem, a potem zjeść z nim kolację - to musi być coś. Nie pozostaje nic innego jak pozazdrościć zarówno Szczepanowi Twardochowi, jak i organizatorom eventu. Odstawiając żarty na bok, trzeba jednak wspomnieć, że Szepan Twardoch został partnerem Alpine Katowice. W ramach współpracy planowane są już kolejne, równie ciekawe wyprawy.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)