Próbował wjechać autem na klatkę schodową. Policjanci ostudzili jego zapędy

Próba wjechania do klatki schodowej okazała się nieudana
Próba wjechania do klatki schodowej okazała się nieudana
Źródło zdjęć: © KMP w Radomiu

24.07.2023 22:46, aktual.: 25.07.2023 20:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To była jedna z bardziej nietypowych interwencji policjantów z Radomia. Dostali zgłoszenie, że na jednym z osiedli pewien mężczyzna próbuje wjechać peugeotem na klatkę schodową jednego z bloków.

Interwencja miała miejsce na radomskim osiedlu Ustronie. Policjanci dostali informację, że w tym rejonie agresywny mężczyzna, prawdopodobnie nietrzeźwy, jeżdżąc peugeotem, stwarza zagrożenie dla ludzi i próbuje wjechać autem na klatkę schodową. Gdy dotarli na miejsce, zastali świadków całego zdarzenia oraz nieprawidłowo zaparkowany pojazd. Niestety, kierowcy peugeota w nim nie było.

Z relacji mieszkańców wynikało, że mężczyzna po awanturze domowej wsiadł do pojazdu i próbował nim odjechać. Chwilę później – po nieudanej próbie parkowania – zdecydował się porzucić peugeota i odejść. W trakcje trwającej interwencji – po około 20 minutach – sprawca całego zajścia pojawił się z powrotem na miejscu. Okazał się nim być 29-letni mieszkaniec Radomia.

Policjanci poinformowali, że mężczyzna podczas interwencji był agresywny, nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy, na koniec ze złości uderzył w radiowóz. Dodatkowo w policyjnej bazie danych widniała informacja, że 29-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Od mężczyzny została pobrana do badań krew na zawartość alkoholu oraz środków odurzających w organizmie. Ostatecznie został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)