Pozytyw z meczu Polska-Holandia. Policjanci udaremnili kradzież samochodu

Pozytyw z meczu Polska-Holandia. Policjanci udaremnili kradzież samochodu23.09.2022 09:09
Niedoszli złodzieje zostali złapani na gorącym uczynku
Niedoszli złodzieje zostali złapani na gorącym uczynku
Źródło zdjęć: © Policja

Po przegranym przez polską reprezentację meczu z Holandią można znaleźć jasną stronę wczorajszego wieczoru – podczas spotkania skutecznie interweniowała policja.

Wczoraj na (22.09.2022 r.) na Stadionie Narodowym odbywał się mecz piłkarski Polska-Holandia w ramach Ligi Narodów, który Polska przegrała 0:2. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, podczas pierwszej połowy zabezpieczający imprezę policjanci zapobiegli kradzieży.

  • W czwarte, podczas meczu ogromne siły z naszej strony zabezpieczały to wydarzenie. Ale zawsze policjanci są wyczuleni na to, że niektórzy postanawiają wykorzystać ten moment i myślą, że policjanci pilnują tylko meczu i próbują np. dokonać kradzieży samochodów - powiedział PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkomisarz Sylwester Marczak.

Incydent miał miejsce przy ul. Jakubowskiej w Warszawie.

  • Policjanci zauważyli dwóch mężczyzn kręcących się wokół toyoty RAV4. Mężczyźni chcieli dokonać kradzieży tego auta. Policjanci od razu podjęli interwencję, w wyniku której dwie osoby zostały zatrzymane - zaznaczył policjant.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami PAP, zatrzymane osoby miały już wcześniej podobne przestępstwa na koncie. Polska Agencja Prasowa dodaje, że patrol policji przed swoim autem zauważył wracający z meczu kibic. Mężczyzna podziękował funkcjonariuszom w mediach społecznościowych. "Serdecznie dziękuję za udaremnienie kradzieży mojego auta podczas meczu Polska-Holandia" - napisał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)