Poznań Motor Show 2020 jednak odwołane. Targi przegrały z wirusem

Poznań Motor Show 2020 jednak odwołane. Targi przegrały z wirusem23.04.2020 11:37
Redakcja Autokult.pl również miała na targach swoje stoisko
Redakcja Autokult.pl również miała na targach swoje stoisko
Źródło zdjęć: © fot. Autokult

Poznańskie targi motoryzacyjne stały się jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w tej części Europy. Niestety, przesunięcie ich na późniejszy termin nie obroniło imprezy przed koronawirusem. Kolejna edycja wystartuje dopiero w przyszłym roku.

"Z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowaliśmy że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku” – czytamy w oświadczeniu prasowym.

Jak twierdzi organizator, przygotowanie bloku targów wymagało dużo pracy i nie lada energii. Niestety, rozwój epidemii sprawił, że czerwcowy termin nie wydaje się tak bezpieczny, jak sądzono jeszcze na początku marca. Nie oznacza to, że przez cały rok na terenie targów nie będzie się nic działo.

Na razie dział prasowy targów zauważa, że 21-22 października 2020 odbędzie się kongres MOVE, poświęcony wiodącym trendom w branży e-mobility. Wydarzenie ma towarzyszyć targom ekologicznym. Co więcej, w tym samym miesiącu ruszą inne imprezy – Caravans Salon Poland, targi Eko Flota czy Retro Motor Show.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)