Pierwszy pick-up z 5-letnią gwarancją

Pierwszy pick-up z 5-letnią gwarancją

Pierwszy pick-up z 5-letnią gwarancją
Michal Grygier
17.01.2010 21:42, aktualizacja: 17.01.2010 22:42

Szukasz taniego pick-up'a? Możesz zerknąć na Isuzu. Jest już w Polsce i oferuje dość ciekawą ofertę. Teraz pięć lat gwarancji, gdy z początkiem grudnia Isuzu Automotive Polska wprowadziło przedłużoną gwarancję na sprzedawane przez siebie samochody.

Okres obowiązywania przedłużonej gwarancji wynosi obecnie 5 lat od daty wydania pojazdu, ze śmiesznym limitem 150 000 kilometrów i stanowi kontynuację fabrycznej ochrony gwarancyjnej, która obejmuje okres 3 lat, z zastrzeżeniem limitu przebiegu 100 000 kilometrów. Tego w segmencie pick-up'ów w Polsce nie było. Dotychczas w tej kategorii pojazdów oferta nie przekroczyła trzyletniego okresu gwarancji na podzespoły mechaniczne pojazdu.

Przedłużona, 5-letnia gwarancja dla Isuzu D-Max obejmuje główne elementy układu napędowego (silnik, skrzynię biegów, skrzynię rozdzielczą, mosty i wały napędowe). Właśnie ewentualna naprawa tych podzespołów mogłaby być dla użytkownika najkosztowniejsza.

Pięcioletnia gwarancja udzielana jest na nowe samochody Isuzu D-Max sprzedane przez autoryzowanych dealerów Isuzu Automotive Polska oczywiście z małym "ale". Jakim? Z wyłączeniem pojazdów przebudowywanych, a także przeznaczonych do eksploatacji lub eksploatowanych w warunkach specjalnych.

W trakcie całego okresu gwarancji obowiązuje również ochrona assistance.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)