Pamiętasz samochodowe mecze "Top Gear"? Drużyna swiftów właśnie trafiła na sprzedaż

Pamiętasz samochodowe mecze "Top Gear"? Drużyna swiftów właśnie trafiła na sprzedaż20.09.2021 09:21
Zdezelowane swifty mogą być ciekawą propozycją dla fanów programu
Zdezelowane swifty mogą być ciekawą propozycją dla fanów programu
Źródło zdjęć: © https://www.ebay.com.au/usr/natkat

9 wysłużonych egzemplarzy Suzuki Swift, które przez lata dzielnie służyły w piłkarskiej drużynie "Top Gear", właśnie trafiło na sprzedaż. To nie lada gratka dla fanów brytyjskiego show. Tym bardziej, że cena nie jest przesadnie wysoka.

Piąta generacja Suzuki Swift zasłynęła nie tylko niezawodnością i stylowym wyglądem, ale i wyjątkową zwinnością, którą docenili prezenterzy programu "Top Gear". Świadczy o tym fakt, że to właśnie swifty stanowiły trzon piłkarskiej drużyny podczas samochodowych meczów rozgrywanych w ramach Top Gear Live - cyklu imprez na żywo organizowanych na całym świecie.

Po latach 9 egzemplarzy odnalazło się na eBayu. Zostały wystawione na sprzedaż za 7900 funtów (ok. 42 tys. zł). Z uwagi na trudną przeszłość i przeznaczenie, nie są w idealnym stanie. Raczej nie zostałyby dopuszczone do ruchu na publicznych drogach. Mogą jednak stanowić ciekawą propozycję dla fanów "Top Gear", jak również stać się elementem nietypowej kolekcji.

Top Gear Live - Car Football

Świetnie sprawdzą się też w samochodowym futbolu. Oczywiście pod warunkiem, że dysponujecie odpowiednio dużą przestrzenią i ekipą chętną do takiej zabawy. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli nie mieliście okazji oglądać tego "sportu" wcześniej, zobaczcie powyższe wideo.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)