To, co widnieje na zdjęciu powyżej, to nic innego jak zupełnie nowy Volkswagen Polo (niestety jakość zdjęcia nie jest najlepsza). Taką reklamę mogą spotkać wszyscy ci, którzy wybiorą się do budynku wystaw w Genewie. W tym samym miejscu już za kilkadziesiąt godzin rozpoczną się dni dla prasy 79 Salonu Motoryzacyjnego.
Przypadek? Raczej nie. Volkswagen podczas pokazów ma zamiar oficjalnie odsłonić przed światem sylwetkę nowego Polo. Z powyższego obrazka raczej nie wyłowimy zbyt dużo informacji, jednak już teraz wiadomo, że nowa "polówka" będzie nieco dłuższa od swojej starszej siostry (3,95m w stosunku do 3,92m). Samochód został wykonany z lepszej jakości materiałów, przez co Ford Fiesta czy Toyota Yaris mają się czego obawiać (jedynie do czasu debiutu produkcyjnej wersji Citroena DS3).
Sprzedaż nowego Polo rozpocznie się najprawdopodobniej w czerwcu tego roku, a ceną wyjściową za ten pojazd będzie 14.000€.
Źródło: worldcarfans