Nowy nieoznakowany radiowóz z rejestratorem za 90 tys. zł. Wiemy, gdzie będzie jeździł

Nowy nieoznakowany radiowóz z rejestratorem za 90 tys. zł. Wiemy, gdzie będzie jeździł25.04.2022 09:00
Nieoznakowane BMW z wideorejestratorem za 90 tys. zł
Nieoznakowane BMW z wideorejestratorem za 90 tys. zł
Źródło zdjęć: © fot. Policja Podlaska

Policja co jakiś czas uzupełnia swoją flotę o nowoczesne pojazdy, których powinni obawiać się piraci drogowi. Tym razem do szeregów kolneńskiej drogówki dołączyło 258-konne BMW, w którym wideorejestrator kosztuje prawię połowę wartości auta.

Pod koniec zeszłego tygodnia policjanci z województwa podlaskiego otrzymali nowy sprzęt do patrolowania rejonu i wyłapywania piratów drogowych. Szeregi floty zasiliło nowe BMW 330i xDrive, które wyposażone jest w dwulitrowy, czterocylindrowy silnik o mocy 258 KM. Samochód przyspiesza do setki w 5,8 s i osiąga 250 km/h.

Nieoznakowany radiowóz został zakupiony za nieco ponad 190 tys. zł, ale znacznie istotniejsze jest urządzenie, w które go wyposażono. W środku znajdziemy bowiem wideorejestrator, którego wartość wynosi aż 90 tys. zł. Dzięki niemu żadne przewinienie nie umknie policjantom i zostanie odpowiednio udokumentowane. Nowe BMW będzie patrolowało drogi w powiecie kolneńskim.

Skutery wodne Sea-Doo
Źródło zdjęć: © fot. Policja Podlaska
Skutery wodne Sea-Doo

Nowy radiowóz to nie cały nowy sprzęt, który będą mieli do dyspozycji podlascy funkcjonariusze. Szeregi augustowskich wodniaków zasiliły dwa skutery wodne Sea-Doo z silnikami o pojemności 1,6 l i mocy 170 KM.

Filip Buliński, dziennikarz Autokult.pl

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)