Nowe pakiety dla Forda Mustanga na rok 2016

Nowe pakiety dla Forda Mustanga na rok 2016

Nowe pakiety dla Forda Mustanga na rok 2016
Marcin Łobodziński
11.05.2015 08:58, aktualizacja: 02.10.2022 10:09

Ford Mustang dopiero zadebiutował, ale producent nie zwalnia tempa i przygotował na rok 2016 kilka atrakcyjnych pakietów dodatkowych.

Jednym z nich jest pakiet Pony przeznaczony dla wersji 2,3 EcoBoost, obejmujący chromowane ramki okien i unikatowe, polerowane felgi aluminiowe o średnicy 19 cali.

Dla lubiących czerń klientów Mustanga GT przygotowano pakiet Black Accent z czarnymi emblematami, 19-calowymi felgami z czarnym wykończeniem oraz spojler tylny w czarnym kolorze.

Obraz

Mustang GT w wersji otwartej może być też wyposażony w pakiet California Special z czarnym splitterem, paskami na karoserii, progami oraz zmodyfikowaną osłoną chłodnicy. Do tego dochodzi rozpórka zawieszenia i czarne felgi aluminiowe o średnicy 19 cali. Wewnątrz pojawia się zamszowo-skórzana tapicerka i wstawki z aluminium. Rozwinięciem tego zestawu dla Coupé jest pakiet Performance ze sportowym zawieszeniem, większą chłodnicą, szperą i na nowo skalibrowanym systemem stabilizacji toru jazdy.

Przypominamy, że nowego Mustanga można już zamawiać w polskich salonach w atrakcyjnej cenie 148 400 zł. Niebawem przekonamy się czy rzeczywiście warto go kupić, ponieważ będziemy mieli okazję sprawdzić jak jeździ.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)