Nowe BMW Serii 7 - pierwsze spekulacje

Nowe BMW Serii 7 - pierwsze spekulacje

BMW Serii 7
BMW Serii 7
Bartosz Pokrzywiński
03.12.2013 16:37, aktualizacja: 08.10.2022 09:56

W sieci pojawiła się grafika prezentująca przewidywaną stylistykę nowej generacji BMW Serii 7. Czy tak może wyglądać flagowa limuzyna z Monachium?

Nie tak dawno temu komuś udało się uchwycić pierwsze muły testowe BMW Serii 7 jeżdżące po drogach. Oczywiście auta były zakamuflowane, ale łatwo można przewidzieć wygląd pewnych elementów nadwozia, skoro w ostatnich latach stylistyka BMW to ewolucja bez rewolucji.

Biorąc pod uwagę wygląd BMW Serii 3 czy koncept BMW X4, zaprezentowane na grafice auto faktycznie może być wierną zapowiedzią nowej siódemki. Co więcej, jest stylistyka odwołuje się do poprzednika niemal w każdym calu.

Na uwagę zasługują przednie reflektory z charakterystycznym wcięciem, po raz pierwszy zastosowane właśnie w Serii 3. Tylne światła stały się bardziej smukłe, jednocześnie zyskując na powadze. Wyglądają teraz rewelacyjnie.

Nowe BMW Serii 7 pojawi się na rynku najprawdopodobniej w 2015 roku jako auto na rok modelowy 2016. Najprawdopodobniej wcześniej ujrzymy wersję prototypową lub przynajmniej bardziej szczegółowe zdjęcia szpiegowskie.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)