Nowe BMW serii 7 – najnowsze oficjalne informacje producenta

Nowe BMW serii 7 – najnowsze oficjalne informacje producenta22.04.2015 08:52
Nowe BMW serii 7 – najnowsze oficjalne informacje producenta

BMW udostępniło pierwsze informacje na temat nowego BMW serii 7, całą masę fotografii zamaskowanej karoserii i wnętrza, a także konstrukcji nadwozia.

Tak jak zapowiadano, nowa limuzyna BMW ma być lżejsza o ok. 130 kg od poprzednika dzięki zastosowaniu materiałów lekkich, takich jak tworzywa sztuczne wzmacniane włóknem węglowym. Uzyskanie niższej masy było środkiem do celu, jakim jest większa wydajność i niższe zużycie paliwa.

W podwoziu serii 7 pojawi się nowy system kontroli siły tłumienia amortyzatorów DDC, który będzie współpracował z lepiej skalibrowanym układem kierowniczym. Pojawi się także nowa generacja silników, w tym 6-cylindrowy bi-turbo, współpracujący z 8-biegowym automatem.

428102858312085420

Na pokładzie Serii 7 nie zabraknie najnowszych systemów bezpieczeństwa i urządzeń poprawiających komfort użytkowania. Auto ma funkcję automatycznego wjeżdżania i wyjeżdżania z garażu lub miejsca parkingowego, którą kierowca będzie uruchamiał pilotem bez swojej obecności za kierownicą. System BMW ConnectedDrive ma zapamiętywać gesty kierowcy i reagować na nie, zmieniając ustawienia lub włączając i wyłączając poszczególne urządzenia. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mFlMcOfO68M[/youtube]

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)