Akcja w całej Polce. 43 tys. samochodów wzywają do serwisu
Toyota ogłosiła dużą akcję serwisową dotyczącą modelu Corolla. Tylko w Polsce do sprawdzenia wytypowano 43 170 egzemplarzy.
Toyota Corolla cieszy się ogromną popularnością na polskim rynku. Klienci cenią ten model przede wszystkim za oszczędne hybrydy i ogólną niezawodność. Jak się jednak okazuje, nawet Japończykom zdarzają się wpadki. Marka właśnie ogłosiła akcję serwisową.
Jak informuje polski importer, w niektórych egzemplarzach może dojść do pogorszenia skuteczności układu hamulcowego i odczuwalnego zmniejszenia siły hamowania. Problem może wystąpić w egzemplarzach wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii i Turcji w okresie między 16 stycznia 2023 roku a 5 listopada 2024 roku.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Toyota Corolla hatchback - zyskała coś, czego wcześniej nie miała
W Polsce akcją objęto 43 170 egzemplarzy. Ich właściciele zostaną powiadomieni o sytuacji i wezwani do serwisu na oględziny i ewentualną naprawę.