Szeroki uśmiech i 140 km/h w centrum Warszawy. Policja: zajmujemy się sprawą

Szeroki uśmiech i 140 km/h w centrum Warszawy. Policja: zajmujemy się sprawą

Auto pędziło przez ścisłe centrum stolicy 140 km/h
Auto pędziło przez ścisłe centrum stolicy 140 km/h
Źródło zdjęć: © autokult/bandytazkamerka (twitter)
19.08.2022 15:48, aktualizacja: 13.03.2023 16:06

Na udostępnionym w internecie nagraniu kobieta z szerokim uśmiechem jedzie fordem mustangiem 140 km/h w samym centrum Warszawy, a pasażer wesoło komentuje zachowanie kierowcy.

Na filmie nagranym przez pasażera widzimy, jak kierująca fordem mustangiem, zjeżdżając z Ronda Dmowskiego, rozpędza się do prędkości 140 km/h na ul. Marszałkowskiej. Rzecz dzieje się w ścisłym centrum Warszawy.

Jak po autostradzie

Pod koniec krótkiego nagrania, które szybko zyskało popularność w internecie, można usłyszeć komentarz pasażera "lecimy se przez niemiecką autostradę", na co siedząca za kierownicą odpowiada tylko uśmiechem.

Nie wiemy, czy publikujący nagranie był świadomy, że na przedniej szybie latarnie odbiły numer rejestracyjny samochodu. Wiemy natomiast, że sprawą – po publikacji nagrania – zainteresowała się policja.

Reakcja policji

Policjanci z właściwej jednostki, czyli ruchu drogowego, zajmują się sprawą – potwierdził dziś w rozmowie z Autokult.pl mł. asp. Rafał Rutkowski z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Będziemy informować o postępach w sprawie – zapewnił funkcjonariusz.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)