Mitsubishi L200 może być kamperem. Wystarczy niemiecki namiot

Mitsubishi L200 może być kamperem. Wystarczy niemiecki namiot

L200 wjedzie tam, gdzie inne kampery polegną.
L200 wjedzie tam, gdzie inne kampery polegną.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Mitsubishi
Aleksander Ruciński
02.04.2021 12:50, aktualizacja: 16.03.2023 14:04

Zabudowy i namioty pozwalające szybko i łatwo zmienić pickupa w kampera cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Podobną propozycję przygotował niemiecki oddział Mitubishi. Mogą z niej skorzystać wszyscy właściciele L200, którzy lubią turystykę samochodową.

Mitsubishi L200 to udana konstrukcja, która może pochwalić się niezłymi właściwościami terenowymi. Oznacza to, że wjedzie znacznie dalej niż klasyczne kampery, dając kierowcy i pasażerom możliwość noclegu w naprawdę wyjątkowych miejscach.

Ci, którzy chcieliby przekonać się o tym na własnej skórze powinni zainteresować się propozycją niemieckiego oddziału marki. Mitsubishi Deutschland we współpracy z firmą GentleTent przygotowało akcesoryjny namiot zmieniający dach oraz przestrzeń ładunkową L200 w wygodne miejsce do wypoczynku.

Konstrukcja bazuje na nadmuchiwanym wieńcu, co gwarantuje szybki i łatwy montaż. Wystarczy pompka, która oczywiście jest w zestawie, by po kilku minutach cieszyć się nowym, tymczasowym "domem". W środku zmieścimy pełnowymiarowy materac i jeśli zajdzie taka potrzeba, sporo dodatkowych akcesoriów.

Mitsubishi L200 Camper
Mitsubishi L200 Camper© mat. prasowe / Mitsubishi

Producent ma w ofercie kilka wariantów różniących się wymiarami. Każdy model jest jednak łatwy w obsłudze. Co więcej, dzięki dopracowanemu systemowi mocowań, jazda nie wiąże się z koniecznością demontażu namiotu, pod warunkiem, że nie będziemy przekraczać 110 km/h.

Niestety jak zwykle w takich przypadkach głównym problemem jest cena. Najprostsza i najmniejsza wersja to wydatek w wysokości 2338 euro, podczas gdy topowe wydanie kosztuje aż 3410 euro.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)