Limitowane Renault Scenic w Polsce

Limitowane Renault Scenic w Polsce

Renault Scenic Bose
Renault Scenic Bose
Piotr Wielgus
01.02.2011 18:00, aktualizacja: 07.10.2022 17:14

Na początku 2011 roku gama Renault Scénic i Grand Scénic wzbogaciła się o liczne nowości i elementy wyposażenia. Najciekawiej przedstawia się Scenic w wersji Bose.

Nowa seria limitowana Bose Edition opracowana została wspólnie z marką Bose. Jest wyposażona w najnowszą technologię audio tego producenta. W samochodzie zastosowano także najnowszą wersję systemu nawigacji Carminat TomTom Live i nowe tapicerki impregnowane teflonem. Edycja Bose Scenica będzie promowana w kolorze białym i czarnym. Do wyboru są nowe wzory obręczy kół ze stopu metali lekkich o średnicy 17”.

Nowością jest także  inteligentny system kontroli powietrza w kabinie (połączony z filtrami układu klimatyzacji). W momencie, gdy czujnik wykryje zbyt wysokie stężenie szkodliwych substancji we wnętrzu pojazdu, automatycznie włącza funkcję zamkniętego obiegu powietrza.

Renault by Bose
Renault by Bose

W edycji Bose nie zastosowano żadnych zmian jeśli chodzi o dostępne jednostki napędowe. W połowie roku zarówno w Scenicu jak i Grand Scenicu pojawi się najnowszy silnik wysokoprężny 1.6 dCi 130 KM (R9M) z systemem Stop & Start. Scénic Gama 2011 Bose dostępny jest na polskim rynku w promocyjnych cenach od 58 550 zł, a Grand Scénic Gama 2011 Bose od 68 100 zł.

Źródło: Atojournal.frRenault

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)