Lexus LF-A w Londynie

Lexus LF-A w Londynie

Lexus LF-A
Lexus LF-A
Michal Grygier
11.12.2009 14:30, aktualizacja: 02.10.2022 19:24

Model LF-A jest wyjątkowy, tak uważa Lexus, dlatego w Londynie na Park Lane oddano do użytku jedyny w swoim rodzaju salon samochodowy.

Utworzono w nim stanowisko osobistego menadżera do współpracy z klientem (Personal Liaison Manager), który będzie odpowiedzialny na sprzedaż LF-A na Starym Kontynencie.

Wcześniej, pod koniec listopada tego roku w salonie na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Londynu zaprezentowano Lexusa LF-A. Od momentu oficjalnej premiery na wystawie Tokio Motor Show auto to cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W londyńskim salonie Lexus Park Lane został otwarty salon VIP, w którym klienci mogą w komfortowych warunkach przedstawić swoje wymagania w osobistej rozmowie z przedstawicielem Lexusa.

Nowo mianowany menadżer do spraw współpracy z klientem, Devshi Varsani: „Od premiery, która odbyła się w zeszłym miesiącu, LF-A cieszy się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych klientów z całej Europy. Wystawienie samochodu w salonie pozwoli naszym przyszłym klientom obejrzeć supersamochód na żywo, co jest niezwykle istotną sprawą w procesie sprzedaży tak wyjątkowego produktu”.

Program sprzedaży LF-A

Biorąc pod uwagę fakt, że LF-A to model ekskluzywny, Lexus opracował niezwykłą strategię sprzedaży w Europie. Światowa produkcja jest limitowana tylko do 500 egzemplarzy. Informacje wstępne na temat ewentualnego zakupu LF-A zainteresowani będą mogli uzyskać w salonach Lexusa, przedstawicielstwach firmy oraz przez internet na stronie poświęconej wyłącznie LF-A (www.lexus-lfa.com).

Wszystkie informacje o zainteresowaniu supersamochodem będą przesyłane do menadżera do spraw obsługi klienta, który następnie będzie kontaktował się z potencjalnym nabywcą LF-A. Jeśli klient wyrazi zainteresowanie kupnem, wypełnia formularz „zainteresowania supersamochodem“ i wpłaca depozyt.

Zamówienia firmowe będą możliwe od marca/kwietnia przyszłego roku. Dalsze konsultacje z osobistym menadżerem i klientem będą dotyczyć szczegółów i osobistym preferencji wykończenia wozu.

Na tym etapie ustalony zostanie również indywidualny termin dostawy samochodu, jako że każdy Lexus LF-A jest wykończony ręcznie.

Dostawy planuje się na początek 2011 do 2013 roku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)