Lamborghini Patryka Vegi sprzedane. Wcześniej zostało zabrane przez skarbówkę

Lamborghini Patryka Vegi sprzedane. Wcześniej zostało zabrane przez skarbówkę15.12.2021 13:38
Zdjęcie ilustracyjne niezwiązane z tematem
Zdjęcie ilustracyjne niezwiązane z tematem
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Vorsteiner

Patryk Vega słynie z zamiłowania do szybkich aut. Jedno z nich, szare Lamborghini Aventador niedawno zostało sprzedane. Nie przez reżysera, lecz urząd skarbowy, który wcześniej odebrał samochód celebrycie.

O aventadorze Vegi zrobiło się głośno podczas wakacji 2020 roku, kiedy auto zostało zajęte przez urząd skarbowy. Oficjalnym powodem było nieopłacenie cła w wysokości około 700 tys. zł. Pojazd był też jednym z dowodów w sprawie o fałszowanie dokumentów.

Reżyser nie rozpaczał jednak długo po przymusowym rozstaniu z lamborghini i szybko przesiadł się do ferrari. Gdy wydawało się, że sprawa już ucichła, temat powrócił jak bumerang przy okazji niedawnej licytacji.

"Super Express" dotarł do informacji dotyczących aukcji zorganizowanej 6 grudnia 2021 roku. Mimo że cena była atrakcyjna (3/4 wartości), zabrakło chętnych. Przeprowadzono więc drugą aukcję, tym razem z kwotą ustaloną na nieco ponad 1 mln zł. Tym razem nie zabrakło licytujących, a jeden z nich, zwycięzca licytacji, zaproponował 1 450 000 zł. Nie, nie był to Patryk Vega.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)