Koncepcyjny BMW 3.0 CSL Hommage zostanie pokazany na Concorso d'Eleganza Villa d'Este [aktualizacja]

Koncepcyjny BMW 3.0 CSL Hommage zostanie pokazany na Concorso d'Eleganza Villa d'Este [aktualizacja]
Marcin Łobodziński

18.05.2015 14:16, aktual.: 02.10.2022 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Concorso d'Eleganza Villa d'Este to nie tylko konkurs przeznaczony dla najpiękniejszych aut zabytkowych, ale również dla najpiękniejszych konceptów.

Dlatego właśnie 22 maja na konkursie elegancji Villa d'Este BMW zaprezentuje BMW 3.0 CSL Hommage. Samochód nawiązuje do BMW 3.0 CSL z lat 70.,którego mocno rozbudowany pakiet spojlerów i poszerzeń nadwozia spowodował, że auto nazwano Batmobilem i podobnie ma wyglądać koncept. Już na załączonym obrazku widać, że linię nadwozia mocno zaburzą szerokie nadkola i ogromny spojler. Samochód na pewno będzie wyglądał imponująco.

[aktualizacja 18 maja]

Oto pełny obraz tego, czego fragment pokazało nam oficjalnie BMW. Tu jednak nie mamy całości zaprezentowanej przez producenta, a jedynie pomysł pewnego artysty Evrena Milano. Ten człowiek wrzucił na ekran swojego komputera zaprezentowany fragment nadwozia i rozwinął resztę po swojemu. Ciekawe, czy na konkursie elegancji klasycznych samochodów Concorso d’Eleganza Villa d’Este zobaczymy właśnie taki pojazd. Aby poznać odpowiedź na to pytanie trzeba poczekać do 22 maja. Trzeba przyznać, że projekt jest bardzo ciekawy.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)