Kolejna Wielka Rzecz, czyli wideo teasery Audi A1

Kolejna Wielka Rzecz, czyli wideo teasery Audi A1

Audi A1
Audi A1
Jan Szczeniowski
25.12.2009 19:00, aktualizacja: 10.10.2022 18:27

Powyższy obrazek był pierwsza zapowiedzią nowego, małego miejskiego Audi A1. Możemy się teraz domyślać, że aż do marca, kiedy miejskie autko ma zostać zaprezentowane na  Targach motoryzacyjnych  w Genewie,  będziemy zalewani coraz to nowszymi zapowiedziami.

Tym razem Audi serwuje nam cztery, krótkie, niespełna minutowe filmiki. Przesłanie jest jedno - nowe Audi A1 będzie kolejną wielką rzeczą. Samochód będzie oczywiście mały (wymiarami ma przypominać Polo), ale zapewne wielki duchem. Czy   czy ta sztuka oda się projektantom z Inglostadt dowiemy się dopiero na wiosnę. Jak pisaliśmy już wcześniej, nowe Audi ma już swoje funpage, na których możecie śledzić najnowsze informacje.

BTW, wydaje mi się, że przecieki z planu  kręcenia reklamy z Justinem Timberlake'iem  też musiały być  celowo wypuszczonymi przeciekami.

Najnowsze mini produkcje marketingu Audi niestety nie zdradzają żadnych nowych szczegółów dotyczących autka. Grają bardziej na emocjach i budują atmosferę oczekiwania. Mimo to uważam, że warto je obejrzeć.

Źródło: topspeed

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)