Kia Forte (2013) na tajemniczym szkicu

Kia Forte (2013) na tajemniczym szkicu

Kia Forte 2013
Kia Forte 2013
Piotr Wielgus
21.12.2011 13:00, aktualizacja: 12.10.2022 13:01

Wszyscy fani ostatnich produkcji motoryzacyjnych rodem z Korei z zainteresowaniem przyjmą zdjęcia Kii Forte, które pojawiły się na portalu Kia-World.

Wszyscy fani ostatnich produkcji motoryzacyjnych rodem z Korei z zainteresowaniem przyjmą zdjęcia Kii Forte, które pojawiły się na portalu Kia-World.

Właściwie trudno mówić tutaj o galerii. Do Sieci przeciekł szkic, na którym widać samochód z przodu, z tyłu i z boku. Kia Forte ma trafić na rynek w 2013 roku.

Szkic został umieszczony przez użytkownika Himi. Zdaniem Worldcarfans, serwisu, który wynalazł newsa, opublikowanie go właśnie przez tego użytkownika nadaje mu wiarygodność. Informacje podawane przez Himiego zawsze się sprawdzały i często były zapowiedzią tego, co Kia oferowała w niedalekiej przyszłości. Spekuluje się nawet, że jest to jeden z całkiem wysoko postawionych pracowników koncernu. Również jakość wizualizacji może świadczyć o tym, że to autentyk.

Wizualizacje przedstawiają najprawdopodobniej Kię Forte (2013), która ma zastąpić model Forte dostępny w USA od 2009 roku. Kia rozważa zrobienie z niego modelu globalnego. Jedyna wątpliwość dotyczy tego, że Forte obecnej generacji jest na rynku zaledwie dwa lata, a Kia dokonuje zmian w swoich modelach w nieco dłuższych odstępach czasowych. Może jednak ostatni skok technologiczny i spore zainteresowanie wyrobami tego koncernu sprawiły, że zdecydował się on przyspieszyć?

Nieco więcej informacji powinniśmy uzyskać już na marcowych targach w Genewie. Jak powiedzieli nam przedstawiciele koncernu w Polsce, Kia na szwajcarskie targi szykuje sporo niespodzianek, w tym również kilka konceptów, być może właśnie Forte.

Źródło: WCF

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)