Karawan zgubił trumnę z nieboszczykiem. Szokujące nagranie

Karawan zgubił trumnę z nieboszczykiem. Szokujące nagranie

Trumna leżała na środku drogi
Trumna leżała na środku drogi
Źródło zdjęć: © Facebook | Toruń i Okolice w Pigułce
26.04.2023 15:05, aktualizacja: 26.04.2023 18:22

To było bardzo nietypowe zdarzenie. Na jednym ze skrzyżowań w Golubiu-Dobrzyniu z karawanu jadącego na pogrzeb wypadła trumna.

Do zdarzenia doszło poniedziałek, 24 kwietnia br., w miejscowości Golub-Dobrzyń (woj. kujawsko-pomorskie). Na jednym z tutejszych skrzyżowań przejeżdżający karawan zgubił trumnę ze zwłokami. Drewnianą konstrukcją, która leżała na środku drogi, szybko zainteresowali się mieszkańcy, którzy przenieśli ją na pobocze. Chwilę później pojawili się pracownicy zakładu pogrzebowego i zabrali trumnę do karawanu.

– Przejeżdżający tamtędy kierowca przekazał, że na jezdni leży udekorowana trumna. Na miejsce został wysłany patrol, ale mundurowi na miejscu już nie zastali trumny poinformowała serwis tvn24.pl asp. Justyna Skrobiszewska z policji w Golubiu-Dobrzyniu.

Do sieci trafiło mnóstwo nagrań i zdjęć z tego "nietypowego" zdarzenia. Widać na nich m.in. pracowników zakładu pogrzebowego, którzy ponownie umieszczają trumnę w karawanie. Całą sprawą zajmuje się obecnie policja, która wszczęła śledztwo w sprawie zbezczeszczenia zwłok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)