Jeremy Clarkson znów z problemami. Tym razem jazda po alkoholu

Jeremy Clarkson znów z problemami. Tym razem jazda po alkoholu

Jeremy Clarkson znów z problemami. Tym razem jazda po alkoholu
Źródło zdjęć: © [Zdjęcie Jeremyego Clarksona z Shutterstock](http://www.shutterstock.com/pl/pic139212329/stockphotolondonapriljeremyclarksonleavesthefuneralserviceformargaretthatcheratstpauls.html?src=NmsiBHQigw5Cf7FnntT6A12)
Platforma Autokult
01.11.2014 20:13, aktualizacja: 08.10.2022 08:56

Jeremy Clarkson znany jest nie tylko jako dziennikarz motoryzacyjny, ale także jako osoba bardzo kontrowersyjna. Teraz znowu wywołał burzę.

Kilka dni temu Clarkson zamieścił na Twitterze post, w którymi pisze: "jedna z najlepszych jazd mojego życia. Szutrowa droga. M6. Słońce zachodzi. iPod gra Blind Faith. Piwo w uchwycie na kubki." Clarkson nie poinformował tutaj, że pije alkohol w trakcie jazdy, lecz jedynie, że ma go w aucie, co jest całkowicie zgodne z prawem. Niewykluczone, że dziennikarz w ogóle nie miał piwa ze sobą, jednak podanie wyżej wspomnianej informacji wywołało burzę. Według wielu, jako osoba uważana przez masy za autorytet w kwestiach motoryzacyjnych Jeremy Clarkson nie powinien pozwalać sobie na publikację takich treści, bo mogą one być zachętą do naśladowania.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)