Jeremy Clarkson: co może pójść nie tak? [konkurs - rozwiązanie]

Jeremy Clarkson: co może pójść nie tak? [konkurs - rozwiązanie]15.12.2015 16:48
Jeremy Clarkson: co może pójść nie tak? [konkurs - rozwiązanie]

Do polskich księgarni trafiła nowa książka Jeremy'ego Clarksona. Weź udział w konkursie i zgarnij swój egzemplarz!

Jeremy Clarkson zasłynął jako dziennikarz z ciętym i barwnym językiem. Nie stroni od hiperboli i żartobliwych porównań, dzięki czemu jego teksty pełne są humoru, a co za tym idzie - czyta się je z ogromną przyjemnością i lekkością.

Teraz Clarkson powraca z kolejnym zbiorem swoich felietonów. W swojej książce "co może pójść nie tak?" zabiera nas do świata motoryzacji. Każdy felieton poświęcony jest innej maszynie - począwszy od zwyczajnego Volkswagena Jetty, a na egzotycznym Lamborghini Aventador kończąc.

Nowy zbiór felietonów Clarksona jest doskonały na przerwy, podróże do pracy i jako lektura przed snem. Dzięki formie krótkich tekstów doskonale wypełnia wolny czas. Ale uwaga - niemiłosiernie wciąga, więc w podróży komunikacją miejską łatwo przegapić swój przystanek i skończyć na pętli, bo po każdym kolejnym barwnym felietonie w naszej głowie pojawia się "jeszcze tylko jeden".

Książka wydana jest w miękkiej oprawie. Na 700 stronach znajdziecie ponad setkę felietonów oraz wiele ilustracji, które stanowią świetne uzupełnienie treści.

Konkurs

Chcecie by książka "co może pójść nie tak?" trafiła w Wasze ręce? Mamy dla Was trzy egzemplarze. Sami możecie zdecydować w jaki sposób zdobędziecie swój.

Pierwszy egzemplarz książki dostanie najbardziej aktywny bloger naszej platformy. Jeśli nie masz jeszcze bloga, możesz go założyć wypełniając formularz rejestracyjny. Książkę otrzyma autor, który pod wpisami opublikowanymi w dniach od 1 do 14 grudnia do północy wywoła największą dyskusję (największa sumaryczna liczba komentarzy).

Drugi egzemplarz może trafić w Twoje ręce jeśli macie wprawne oko i smykałkę do fotografii (nawet komórkowej!). Wystarczy, że w okresie od 1 do 14 grudnia do północy oznaczysz nasz profil @autokult na swoim zdjęciu samochodu na Instagramie i dodasz nas do obserwowanych. Spośród wszystkich zdjęć, na których zostaniemy oznaczeni, wybierzemy jedno najlepsze. Jego autor otrzyma książkę.

Trzeci egzemplarz możecie zdobyć na naszym Facebooku. Jak? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, na które na razie sami nie znamy odpowiedzi. W najbliższy piątek odbieramy Alfę Romeo Giuliettę QV. Zostanie ona z nami przez tydzień. W tym czasie zmierzymy jej przyspieszenie do 100 km/h. Pomiar zostanie dokonany trzykrotnie, a z otrzymanych wyników wyciągniemy średnią. Osoba, która trafi w wynik najbliższy zmierzonemu, otrzyma książkę. Na Wasze odpowiedzi będziemy czekać na Facebooku, w tym samym czasie, czyli od 1 do 14 grudnia do końca dnia.

Wyniki wszystkich trzech konkursów podamy 15 grudnia na autokult.pl aktualizując ten wpis konkursowy. Nagrody wyślemy do zwycięzców pocztą. Każdy czytelnik może wziąć udział w każdym konkursie, ale najpierw powinien zapoznać się z regulaminem.

Powodzenia!

Aktualizacja - rozwiązanie konkursu

Przyszedł 15 grudnia, a to oznacza, że czas przedstawić oficjalne wyniki konkursu!

Pierwszy egzemplarz, który do wygrania był w konkursie blogowym zdobywa Artur Pietrzak za wpis Fiat Tipo - czy ta marka się w końcu zdecyduje?, pod którym znalazły się 43 komentarze.

Drugi egzemplarz, który mogliście wygrać oznaczając nas na swoim zdjęciu na Instagramie zdobył Subarczyk za zdjęcie Jaguara XJ.

428095258468839340
Źródło zdjęć: © fot. [Subarczyk / Instagram](https://www.instagram.com/p/_hhpjEFt/)

Trzeci egzemplarz mogliście zdobyć w konkursie na naszym profilu na Facebooku. Nikomu nie udało się trafić dokładnie zmierzonego czasu przejazdu, ale najbliżej był Maciej Kukiełka, który podał 6,76 s, podczas gdy wynik zmierzony przez nas za pomocą Racelogic Performance Box to 6,75 s.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i prosimy o przesłanie adresów korespondencyjnych na adres redakcja@autokult.pl. Już wkrótce kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie nowa książka Bena Collinsa.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)