Jeep Wrangler Sahara 2 Door CJ300 od Kahn Design

Jeep Wrangler Sahara 2 Door CJ300 od Kahn Design

Jeep Wrangler Sahara 2 Door CJ300 od Kahn Design
Marcin Łobodziński
01.06.2015 07:16, aktualizacja: 02.10.2022 10:02

Kahn Design to tuner oferujący najróżniejsze przeróbki i modyfikacje Land Roverów, zwłaszcza luksusowych Range Roverów. Szczególnie interesujące są przedłużone Defendery, które już prezentowaliśmy jakiś czas temu, jednak Defenderami zajmuje się tak naprawdę Chelsea Truck Company należąca do Kahn Design. W ich portfolio są też Wranglery.

Chelsea Truck Company wzięło na warsztat Wranglera i teraz Kahn zaprezentował produkt o nazwie Jeep Wrangler Sahara 2 Door CJ300. W przeciwieństwie do wielu firm zajmujących się poprawianiem właściwości terenowych, tutaj skupiono się na wyglądzie i podniesieniu prestiżu jazdy tym autem.

Obraz

Na karoserii wylądował dość oryginalny kolor Sunset Orange, ale wiele elementów nadwozia pozostawiono w czarnym macie, czyli naturalnym dla standardowego tworzywa sztucznego. Wszystko to tworzy odpowiedni kontrast. Kolejnym ozdobnikiem są felgi Jeep 1941 w kolorze Satin Black o średnicy 17 cali z oponami Copper Discoverer ST Maxx. Są to koła niemal zawsze stosowane przez tego tunera. Nie pokuszono się o dodanie terenowych akcentów, takich jak stalowe zderzaki czy wyciągarka, za to polakierowano zaciski hamulcowe na czerwono.

Wewnątrz na fotelach i podłokietnikach pojawiła się pikowana, czarna skóra. Teraz samochód nie kojarzy się już z ciężką pracą.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)