Hyundai N Performance - Vision Gran Turismo na inaugurację działu sportowego

Hyundai N Performance - Vision Gran Turismo na inaugurację działu sportowego

Hyundai N Performance - Vision Gran Turismo na inaugurację działu sportowego
Mariusz Zmysłowski
26.08.2015 18:53, aktualizacja: 02.10.2022 09:34

Hyundai na targach samochodowych we Frankfurcie ma zamiar zaprezentować dwa samochody naznaczone symbolem nowej podmarki - N Performance.

Nowymi wozami przedstawionymi przez Hyundaia będą Vision Gran Turismo przygotowane do wirtualnego świata gry Gran Turismo oraz nowe rajdowe i20, które zadebiutuje na oesach w przyszłorocznym Rajdzie Monte Carlo. Koncept ma przedstawiać pomysł Hyundaia na sportowy wizerunek marki.

Obraz

N Performance będzie z pewnością podpisywać się pod wszystkimi mniej i bardziej sportowymi projektami Hyundaia. Pytanie tylko kiedy zobaczymy pierwszy samochód wypuszczony spod skrzydeł tego oddziału na drogi publiczne.

Nie sądzę, żeby Koreańczycy od razu na starcie wytoczyli największe działa i w ciągu roku przedstawili sportowy wóz sygnowany logo N Performance. Nawet jeśli Hyundai postanowiłby nas zaskoczyć, nie byłaby to maszyna kalibru większego niż sportowy Genesis Coupé.

Obraz

Na razie Hyundai zapewne ruszy do walki w segmencie hot hatchów. Obecnie ma tutaj tylko i30 Turbo, który raczej nie konkuruje z topowymi wozami tego segmentu, takimi jak Civic Type-R czy Megane RS 275 Trophy. Celuje raczej w dolną część tego przedziału. Czy spod skrzydeł N Performance może wyjść coś mocniejszego?

N jest w alfabecie kolejne po innej mocnej literze.
N jest w alfabecie kolejne po innej mocnej literze.

Hyundai N Performance Vision Gran Turismo - galeria ilustracji

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)