Dirt3 - rajdy, Gymkhana i eksplozje [wideo]

Dirt3 - rajdy, Gymkhana i eksplozje [wideo]

Dirt3 - rajdy, Gymkhana i eksplozje [wideo]
Bartosz Pokrzywiński
03.08.2010 15:18, aktualizacja: 13.10.2022 13:43

Pamiętam, że jeszcze niedawno (prawie rok temu) pisałem o premierze gry Dirt2, na której to Ken Block obwoził ludzi po specjalnym torze. Tymczasem w sieci pojawił się już trailer zapowiadający najnowszą, trzecią już odsłonę tej serii.

Po tragicznej śmierci Colina McRae, jednego z najbardziej znanych kierowców rajdowych na świecie, firma Codemasters postanowiła, że twarzą gier tej serii będzie sam Ken Block. Faktycznie, Ken promował Dirt2 swoim wizerunkiem, a na premierze zaskoczył gości, których zapraszał na prawy fotel swojej Subaru Imprezy. Od tego czasu wiele się zmieniło, a Ken Block przesiadł się z Subaru do rajdowego Forda Fiesty.

Trailer Dirta3 przedstawia kilka ujęć z gry, sugerując przy tym, że obok rajdów samochodowych, gracze będą mogli sprawdzić się także jeżdżąc po opuszczonym porcie, zupełnie jak Ken w drugiej odsłonie jego filmów o Gymkhanie. Identycznie wyglądała wówczas scena z przyczepą tira, która wybucha po tym, jak przejechało pod nią Subaru Kena. Zaprezentowana w grze Fiesta jest niemal idealnie oklejona i z dalszej odległości do złudzenia przypomina rajdową Imprezę. Ja jednak nie wyobrażam sobie popisowej jazdy miejskim Fordem.

Gra wejdzie na rynek w przyszłym roku. Ciekawe jaką niespodziankę tym razem przygotuje dla fanów Block.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)