Czołowe zderzenie z "elką" w Grudziądzu. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu

Czołowe zderzenie z "elką" w Grudziądzu. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu

Fragment nagrania z kanału "Bandyta z Kamerką"
Fragment nagrania z kanału "Bandyta z Kamerką"
Źródło zdjęć: © YouTube
Maciej Skrzyński
09.01.2023 12:50, aktualizacja: 09.01.2023 15:18

W sobotę 7 stycznia, chwilę po godzinie 9, na ulicy Waryńskiego w Grudziądzu doszło do bardzo nietypowej kolizji zakończonej dachowaniem. Co więcej, całe zajście zostało nagrane z obydwu stron.

W opublikowanym na kanale "Bandyta z Kamerką" filmie możemy zobaczyć, jak kierowca mazdy 3 po dość niepewnym włączeniu się do ruchu chwilę później zjeżdża na przeciwległy pas ruchu i porusza się nim omal nie potrącając rowerzystki. Niestety chwilę później już nie udaje się uniknąć czołowej kolizji. Pech chciał, że trafiło akurat na naukę jazdy.

Zjechał na przeciwny pas ruchu i spowodował kolizję

Z komentarza pod filmem, zamieszczonym prawdopodobnie przez autora nagrania, dowiadujemy się, że kierowca mazdy nie był pod wpływem alkoholu, a zasłabł w drodze na badania lekarskie. Na szczęście całe zdarzenie zaszło przy niewielkiej prędkości i nikomu nie stało się nic poważnego. Mamy nadzieję, że kursant nie nabawi się traumy i nie straci zapału do prowadzenia samochodu, a kierowca mazdy wróci do zdrowia i pełni sił. Poniżej można jeszcze zobaczyć całą sytuację nagraną z samochodu jadącego za "elką".

Zderzenie mazdy z elką w Grudziądzu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)