Cud na Orlenie. Gdy wystartowała konferencja, ceny na stacji nagle spadły

Cud na Orlenie. Gdy wystartowała konferencja, ceny na stacji nagle spadły

Podczas konferencji, ceny na stacji nagle się zmieniły. (zdjęcie poglądowe)
Podczas konferencji, ceny na stacji nagle się zmieniły. (zdjęcie poglądowe)
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / orlen
Aleksander Ruciński
06.07.2021 09:30, aktualizacja: 14.03.2023 15:56

Ceny na stacji zmieniły się podczas konferencji, podczas której krytykowano obecne działania rządu i podwyżki cen. Cud? A może szybka reakcja. Tak czy owak, sytuacja była dość kuriozalna.

5,66 zł, a po kilku minutach 5,51 zł. To efekt konferencji PSL przeprowadzonej na jednej ze stacji Orlenu. Gdy dziennikarze włączyli kamery, a Władysław Kosiniak-Kamysz rozpoczął przemowę, w czasie której krytykował obecne ceny paliw, kwoty na tablicy stojącej tuż za nim nagle się zmieniły.

  • Naprawdę ja nie zdawałem sobie sprawy, że my mamy taką sprawczość. W ciągu 5-7 minut naszej konferencji ceny benzyny o 15 groszy poleciały w dół. Jak w tym tempie prezes Obajtek będzie obniżał ceny benzyny, to będzie rewelacja - powiedział Kosiniak-Kamysz cytowany przez Money.pl. Polityk opublikował później wpis na Twitterze, stwierdzając, że w takim razie powinien zorganizować konferencje również na innych stacjach Orlenu.

Można się śmiać, ale większości kierowców raczej nie jest do śmiechu. W ciągu ostatniego roku ceny paliw wzrosły średnio o 33 proc. W niektórych przypadkach udało się już przekroczyć psychologiczną granicę 6 zł, co szczególnie teraz, w okresie wakacyjnych wyjazdów, mocno dotyka po kieszeni.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)