Policjant zatrzymał jadący za szybko samochód. Za kierownicą był pies

Policjant zatrzymał jadący za szybko samochód. Za kierownicą był pies

Pies za kierownicą to rzadko spotykany widok
Pies za kierownicą to rzadko spotykany widok
Źródło zdjęć: © pixabay
18.05.2023 12:06, aktualizacja: 18.05.2023 18:00

W amerykańskim stanie Kolorado doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna zatrzymany za przekroczenie prędkości, żeby uniknąć kary, postanowił zamienić się miejscami ze swoim psem.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję za jazdę z prędkością 52 mil na godzinę w strefie, gdzie obowiązywało ograniczenie do 30 mil. Kiedy funkcjonariusz zbliżał się do samochodu, był świadkiem niecodziennej sytuacji. Kierowca próbował zamienić się miejscami ze swoim psem, który siedział na miejscu pasażera. Później wysiadł z pojazdu i twierdził, że to nie on prowadził.

Policjant miał obawy, że właściciel pojazdu może być nietrzeźwy. Kiedy go o to zapytał, ten nagle zaczął uciekać. Został schwytany bardzo szybko – zaledwie 20 metrów od samochodu. Niedługo po zatrzymaniu trafił do więzienia w hrabstwie Baca, gdzie usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków, przekroczenia prędkości i stawiania oporu podczas zatrzymania. Pies trafił do przyjaciela kierowcy, gdy pan przebywał w areszcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)