Amerykanin charytatywnie kosi trawniki. Dostał od Forda nowego edge'a

Amerykanin charytatywnie kosi trawniki. Dostał od Forda nowego edge'a05.10.2020 07:58
Rodney Smith Jr. zdecydowanie zasłużył na nowy samochód.
Rodney Smith Jr. zdecydowanie zasłużył na nowy samochód.
Źródło zdjęć: © twitter.com/iamrodneysmith

Rodney Smith Jr. jeździł wysłużonym suv-em po całych Stanach, by pomagać ludziom w potrzebie. W wysiłkach postanowił wesprzeć go sam Ford, który podarował Smithowi fabrycznie nowe auto.

Rodney Smith Jr. to człowiek o wielkim sercu, którego życiową misją jest pomaganie potrzebującym w dość nietypowy sposób. Rodney od kilku lat jeździ po Stanach Zjednoczonych i kosi trawniki przed domami weteranów wojennych, starszych i schorowanych ludzi oraz osób niepełnosprawnych. Jego działalność została doceniona przez amerykański oddział Forda, który postanowił podarować Smithowi nowiutkiego edge'a.

Dotychczasowe auto, ford edge z 2012 roku, służyło dzielnie, ale z racji przebiegu przekraczającego już 300 tys. mil (480 tys. km) było dość mocno wyeksploatowane. Nowy samochód pozwoli Smithowi kontynuować jego misję bez obaw o awarię w trasie.

SUV nie będzie jednak miał łatwego życia. Podróże po Stanach Zjednoczonych wiążą się z dużymi przebiegami. Pozostaje liczyć, że nowy Edge okaże się równie trwały i niezawodny, co poprzednik. Co warte odnotowania, wysłużony egzemplarz z 2012 trafi na warsztat i zostanie doprowadzony do idealnego stanu. Następnie Ford przekaże auto potrzebującym.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)