Biznesowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Toyota Camry

Biznesowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Toyota Camry

Platforma Autokult
07.09.2020 15:50, aktualizacja: 01.10.2022 07:55

Kategoria Biznesowego Samochodu Roku udowodniła nam, że pojęcie "biznes" można odbierać na dziesiątki różnych sposobów. Wspólnie z redakcją Money.pl doszliśmy do wniosku, że najwięcej pożądanych cech, w możliwie zgrabny sposób, łączy Toyota Camry.

Mnogość samochodów zgłoszonych do kategorii Biznesowego Samochodu Roku doskonale obrazuje, jak wielorako pojmowany może być biznes. Od ciężkich prac i budowania go, poprzez typowe auta dla przedstawicieli handlowych i floty, aż po modele dla tych, którzy w interesach odnieśli mniejszy lub większy sukces.

W szranki stanęły Mitsubishi L200, Volkswagen Passat, Skoda Superb iV, Toyota Camry, Jaguar XE, Lexus RX, Alfa Romeo Stelvio, Mercedes GLS oraz Audi RS Q8. W wyłonieniu zwycięzcy tej kategorii nie byliśmy osamotnieni — pomagała nam redakcja Money.pl. Wybór był wyjątkowo trudny, a dywagacje trwały do późnych godzin nocnych. Wspólnymi siłami postanowiliśmy jednak wyróżnić Toyotę Camry.

Samochód prezentuje wysoki poziom i klasę nie tylko stylistyką nadwozia, ale także zapewnia pasażerom godny prezesa komfort podróżowania. W wielu aspektach Camry mogłaby wręcz rywalizować z modelami segmentu wyżej, m.in. pod względem wyposażenia czy ilości miejsca. Do tego hybrydowy napęd nie tylko podkreśla aspekt ekonomiczny, ale pozwala także na bezszelestne przemieszczanie. A jak wiadomo, pieniądz lubi ciszę.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)