Agresywny kierowca zatrzymał ruch i wybił szybę prętem. Wszystko nagrała kamera

Agresywny kierowca zatrzymał ruch i wybił szybę prętem. Wszystko nagrała kamera

Agresja na drodze jest coraz częstszym zjawiskiem
Agresja na drodze jest coraz częstszym zjawiskiem
Źródło zdjęć: © screenshot Youtube.com/ PiraciDrogowi.pl
Filip Buliński
09.04.2021 14:15, aktualizacja: 16.03.2023 13:59

Agresja na drodze jest niestety coraz częstszym zjawiskiem, a dowodem na to jest sytuacja z 9 kwietnia. Wideorejestrator nagrał wstrząsające zajście między dwoma kierowcami na drogę. W ruch poszła metalowa pałka, którą jeden z mężczyzn wybił szybę w aucie. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło 9 kwietnia na jednej z ulic Wałbrzycha. Na nagraniu widać, jak kierowca czerwonego renault najpierw w niebezpieczny sposób wyprzedza ciężarówkę, z którego nagrywany jest film, a następnie niebieskie audi, któremu zajeżdża drogę, zmuszając do zatrzymania.

Dresiarz zajechał drogę i metalową pałką wybił szybę innego kierowcy!

W tym momencie dochodzi do eskalacji konfliktu. Mężczyzna wysiadł z czerwonego auta, sięgnął po metalową pałkę i wybił nią boczną szybę w niebieskim audi. Agresywny kierowca po krótkiej wymianie zdań wrócił do swojego auta i szybko oddalił się z miejsca incydentu.

Sprawa została już zgłoszona na policję, a nagranie z wideorejestratora może pomóc w szybkim ujęciu sprawcy. Nie wiemy oczywiście, co zdarzyło się wcześniej, niemniej żadna sytuacja nie powinna doprowadzać do takich zachowań.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)