Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców

Crossover pełen stylu - Jaguar E-Pace

Partner materiału: Jaguar Land Rover

Praktyczny, dynamiczny i stylowy crossover bez kompromisów istnieje. Jaguar E-Pace łączy w sobie wiele, pozornie sprzecznych cech i robi to z wyjątkową gracją.

Wybierając crossovera oczywistym jest poszukiwanie auta praktycznego na co dzień, sprawiającego radość w trakcie jazdy, ale również wyglądającego nowocześnie i stylowo. Jeśli jednak szukamy także modelu, który poza tymi parametrami jest w stanie również wyróżnić się z tłumu takich samych samochodów na ulicach miasta, wybór staje się znacznie trudniejszy.

Łatwo też przy takich wyborach zmusić się do kompromisów, które są wymuszone przez wiele rynkowych propozycji: jeśli auto ma awangardową stylistykę, może być ciasne w środku, jeśli natomiast jest praktyczne i obszerne w kabinie, to jego wygląd nie porywa. Jaguar E-Pace jest samochodem, który nie kłania się kompromisom, a w dodatku jest pełnoprawnym Jaguarem, czyli prawdziwie oddaje ducha marki, która od dziesiątek lat produkuje fascynujące limuzyny i auta sportowe. Zresztą zobaczcie sami:

Partner materiału: Jaguar Land Rover

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Obszar zabudowany – poradnik kierowcy Szukasz najtańszego kredytu na samochód? Jest już najnowszy ranking kredytowy FinAi! Wyjątkowy wyścig na pasie lotniska Ranking miast przyjaznych kierowcom Ułatw sobie życie zimą. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo Nowa Toyota Yaris – witaj piękna! Czy zimą stosować węższe opony? Słońce. Powietrze. Woda. Hybryda. Statoil wprowadza samoobsługę przy tankowaniu LPG Hybryda dla każdego! Nowy Ford Kuga i jego "tercet elektryczny" Motor Trade Insurance – polisa dla branży motoryzacyjnej Niezbędny multitool samochodowy kierowcy!