Piłkarz rozbił Nissana GT-R przy 170 km/h o betonowy słup i wyszedł z tego cało! [wideo]

Rosyjski piłkarz Andriej Jeszczenko uderzył w betonowy słup z prędkością szacowaną na 170 km/h. Jego Nissan GT-R został niemal rozszarpany. Siła, z jaką auto uderzyło w przeszkodę jest widoczna również w uszkodzeniu samego zbrojonego słupa. To niesamowite, ale na filmie widać, że opuszcza on pojazd o własnych siłach.

2014 Nissan GT-R Nismo — 7:08 na Ringu!

Wszyscy miłośnicy samochodów sportowych czekali na to auto od kilku miesięcy, a emocje były podsycane przez zapowiedzi niewiarygodnych wprost osiągów….

Zobacz również: Dźwięk silnika Nissana Juke'a Nismo RS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Po godzinach:

Aston Martin DB10 kontra Jaguar C-X75 w najnowszym Bondzie Harry Metcalfe przemierza Saharę w Ferrari Testarossie [wideo] Audi R8 V10 rodzi RS3 Sportback. Dosłownie [wideo] Niebezpieczny wypadek Haydena Paddona w Rajdzie Argentyny Polskie, klimatyczne wideo z klasycznym Porsche Kołpaki, stalówki i plastiki na 10 sportowych samochodach z podstawowym wyposażeniem [galeria zdjęć] Futbolista utopił swojego Bentleya Continentala GT Porsche 911 GT3 aktywuje mózg pilota prawie jak odrzutowy myśliwiec Audi A7 Sportback przedziera się przez piaszczyste wydmy [wideo] Nowy Batmobil przedstawiony na wideo! Polskie drogi bez cenzury - 28. część kompilacji wypadków i kolizji [wideo] Wyprzedzanie do ostatniej chwili [wideo] Śmieciarz w korku nauczony kultury [wideo] Porsche Cayman GT4 na torze Nürburgring Nordschleife Chodnikiem obok przedszkola - skrót w drodze do pracy pewnego buraka [wideo] Jon Olsson szarżuje swoim Audi RS6 DTM w śniegu [wideo] Folia sama okleja Volkswagena Golfa IV [wideo] Hyundai Genesis wysyła wiadomość w kosmos i zostaje wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa Format67 wraca z kolejnym filmem o driftingu [wideo] Porsche Cayman GT4 ostro upalany na torze [wideo] O krok od tragedii - ciężarówka potrąciła rowerzystę [wideo] Nowa, niesamowita reklama Jaguara XE [wideo] Koncepty z Moab Jeep Safari 2015 [wideo] Zobaczcie jak powstawało Ferrari FXX K