175 zakurzonych klasyków w londyńskim magazynie. Niebawem trafią na aukcję

175 zakurzonych klasyków w londyńskim magazynie. Niebawem trafią na aukcję

Ponad 170 aut docelowo trafi na aukcję.
Ponad 170 aut docelowo trafi na aukcję.
Źródło zdjęć: © fot. London Barn Finds
Aleksander Ruciński
30.08.2021 12:48, aktualizacja: 14.03.2023 15:21

Nie wiem, ile klasyków skrywają jeszcze stodoły i garaże na całym świecie, ale jedno jest pewne - każde takie znalezisko przyprawia fanów motoryzacji o szybsze bicie serca. A co powiecie na 175 wspaniałych aut przechowywanych w londyńskim magazynie?

London Barn Finds to organizacja zajmująca się ratowaniem porzuconych, rzadkich aut w celu ich późniejszej odsprzedaży. Jak dotąd udało się już pozyskać 175 samochodów, wśród których nie brakuje wyjątkowych perełek. Wszystkie są składowane w ogromnym magazynie na przedmieściach Londynu. Najwyraźniej przestrzeń powoli się kończy, bo London Barn Finds organizuje aukcję.

Na sprzedaż trafią wszystkie dotychczas zebrane auta. To pojazdy pochodzące z różnych epok i od różnych producentów. Wiele z nich to dość pospolite modele, ale jest też wiele ciekawych okazów. Wśród nich m.in. stare citroeny 2CV, volkswageny T2 westfalia, BMW E34 M5 czy BMW 2002.

Większość samochodów nadaje się do remontu lub co najmniej odświeżenia. Nie wszystkie są kompletne i jeżdżące, co zapewne znajdzie swoje odzwierciedlenie w cenach. Aukcje London Barn Finds mogą więc okazać się niezłą okazją do nabycia taniego klasyka.

Póki co Brytyjczycy zorganizowali dni otwarte, podczas których potencjalni klienci mogli zapoznać się z ofertą. W kolejnych miesiącach poszczególne egzemplarze zaczną trafiać na aukcje. Wstępne ceny za niektóre sztuki zostały już opublikowane na instagramowym profilu London Barn Finds przypiętym powyżej.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)