Filtr kabinowy po dwóch latach jazdy w mieście. Przestrzegamy przed zaniedbaniami

Zaniedbywanie obowiązków serwisowych kończy się źle zarówno dla auta, jak i dla jego właściciela czy też użytkownika. Po dwóch latach jazdy w mieście wyjąłem filtr kabinowy i jak się okazało, nadaje się na śmietnik.

Filtr kabinowy kosztuje niewiele, ale ma wpływ na to jakim powietrzem oddychamy w kabinie auta.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Kobiecy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Mercedes-Benz GLB Znalezione na eBayu: Ferrari Micro Pickup! JAC prezentuje: Heyue SC i Rein II [Pekin 2012] Dziecko w aucie... Żegnaj Ameryko, witajcie Chiny Sygnalizacja świetlna XXI wieku Koniec Caparo T1 - dyrektor firmy nie żyje Nowy Jaguar XK jeszcze bardziej premium Caddy CTS-V, CTS i SRX - trzy wisienki na torcie. Alfa Romeo 4C zadebiutuje wcześniej, niż się spodziewano Nowe Subaru Outback. Debiutuje kolejna odsłona ikony uterenowionych kombi Peugeot 208 HYbrid Air 2L – na sprężone powietrze

Popularne w tym tygodniu:

"Uczyłem się jeździć w fiacie 126 mojej ciotki". Włoch pokazał swój pomysł na nowego Malucha Maseczka w aucie. Przepisy dotyczą też pasażerów Rolnicy ponownie wyjechali na drogi. Zablokują nawet 200 tras To była kwestia czasu. Tuner zdejmuje limiter prędkości z nowych volvo Amerykanie pobili rekord Bugatti. Ponad 500 km/h na zamkniętej autostradzie Policja kupiła nowe radiowozy. Hyudani Kona Electric zasili szeregi Komendy Stołecznej Są nowe przepisy o przeglądach technicznych. Mają obowiązywać od początku 2021 r. Numery rejestracyjne dla rowerów. Tego chce berlińska policja Hummer powrócił. Ma elektryczny napęd o mocy ponad 1000 KM Nowe przepisy dotyczące sprowadzania aut. O karę za niezarejestrowanie auta póki co trudno "Przyszłość silnika spalinowego to kwestia polityczna". Diesel wciąż najbardziej wydajny Maseczki w samochodzie. Czy kierowca i pasażerowie muszą je zakładać?