Hyundai KONA prezentuje: EMOCJA

Kona to jeden z tych modeli, za pomocą których Hyundai rozpoczyna intensywną walkę o serca klientów. Z pozoru ma wszystko: odważny design, nowoczesne technologie, systemy bezpieczeństwa, ale przecież, gdy liczy się przyjemność z prowadzenia patrzymy na zupełnie co innego. No właśnie, na co?

Jak na dłoni widać, że w mniemaniu koreańskiego giganta, przyszedł czas na odwoływanie się nie tylko do racjonalnych, rozumowych przesłanek zakupowych, jakie mogłyby przyświecać jego potencjalnym klientom, ale także do ich serc, którymi rządzą emocje. Stąd ostatnia ofensywa samochodów szybkich i atrakcyjnych: Hyundai i30n, i30 Fastback no i oczywiście: Kona. To nowe, piękne, świetnie jeżdżące modele mające dawać "przyjemność z prowadzanie". Ale co to właściwie znaczy? Zamiast się zastanawiać zapytaliśmy profesjonalistów.

Partnerem treści jest marka Hyundai

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Ponad 800 km po południowo-wschodniej Polsce, czyli pojechałem w drugiej edycji eRajdu „Zakup kontrolowany” – programy motoryzacyjne od zaplecza "I cóż, że ze Szwecji?" - spojrzenie na nowe Volvo XC60 w wigilię jego polskiej premiery Opel idzie w elektryki, ale to nie jedyna ścieżka. O przyszłości marki z Frankiem Jordanem Targi Pojazdów 4x4 Offroad Show Poland [relacja autokult.pl] Santa Fe & Tucson - porównanie wideo Nissan prezentuje - Around View Monitor, Qashqai 1,6 dCi, Juke Shiro [relacja autokult.pl] Peugeot 308 GTi: alternatywna historia hot-hatcha Przyszłość Volkswagena jest elektryczna Ściganie mają we krwi. Madison i Chase McQueen o samochodach i nowym Mustangu Bullitt Julius Seebach: przyszłość Audi Sport jest elektryczna. Wywiad z szefem producenta modeli RS Jak wygrywa się w Goodwood - kulisy festiwalu okiem zespołu Arrinera Racing

Popularne w tym tygodniu:

Najlepsze miejsce na targach IAA 2019? To wnętrze nowego Audi Q7 Aston Martin Road to Wrocław: relacja zdjęciowa