Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Cannes, Nicea i Monako obfitują w wyjątkowe auta. Galeria od czytelnika

Mateusz, czytelnik Autokultu, złapał kilka niecodziennych aut podczas wyprawy do Cannes, Nicei i Monako. Zdjęcia swoich spotów przesłał na naszą skrzynkę na Facebooku i trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. Zapraszamy do galerii.

Ten artykuł ma 2 strony:

fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak

Zobacz również: Autocentrum: VW Autonomia

fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak
fot. Mateusz Halczak

Jeśli też spotkaliście auta, które przykuły Waszą uwagę, zachęcamy do dzielenia się znaleziskami. Na zdjęcia czekamy na naszej grupie na Facebooku lub pod adresem redakcja@autokult.pl. Zdjęcia opublikujemy w formie galerii.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Bugatti Chiron sprzedaje się lepiej niż Veyron? Poprawione Subaru Impreza WRX oraz WRX STi (2017) Porsche 911 (991) Carrera 4S od Carlex Design Wnętrza hardcorowych wersji samochodów sportowych [galeria] Kolejne nieprzyzwoicie szybkie Porsche 911 GT3 RS 4.0 [galeria i wideo] Oryginalny Dodge Charger w nieoryginalnym stylu Lamborghini Huracán RWD Spyder (2017) - premiera Jaguar C-X16 – mały Jag do walki z 911 ujawniony [galeria i wideo] Ford Focus RS do zabawy w śniegu Współczesne samochody w przebraniu rajdowych legend New York International Auto Show 2011 [galerie Czytelników] Szeroko, szerzej, BMW M4 TAG Motorsports

Popularne w tym tygodniu:

Toyota Supra, Alpine A110 i Porsche 718 Boxster. Zapowiedź filmu na kanale AutoCentrum