Santa Fe & Tucson - porównanie wideo

Ostatni miesiąc upłynął nam w redakcji trochę pod znakiem SUV-ów Hyundaia. Na sam koniec tej serii spotkań z samochodami koreańskiej marki, zaplanowaliśmy mały test wideo. Zobaczcie sami:

Gdy przejeżdżają szybko ulicą, łatwo je na pierwszy rzut oka ze sobą pomylić. Jednak Tucson i Santa Fe to dwa zupełnie różne samochody. Wystarczy porównać choćby ich wielkość, oferowane silniki czy poziom wyposażenia.

Santa Fe to lubiany i sprawdzony "nestor" w rodzinie modelowej SUV-ów Hyundaia, który nie musi już niczego udowadniać. Choć zastępujący ix35 Tucson obecny jest już na rynku od jakiegoś czasu, w porównaniu z nim to prawdziwy "młodziak", zadziorny i dynamiczny z wyglądu, kierowany do innego typu klienta. Świadczą o tym zarówno znaczące różnice w cenie, jak i to, że tylko większy z samochodów oferuje opcję rodzinną, z siedmioma siedzeniami w kabinie.

O reszcie różnic a także kilku podobieństwach dowiecie się z tego małego, przygotowanego przez nas, felietonu filmowego.

Artykuł oraz film powstały we współpracy z marką Hyundai

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Wspomnienie lata i nowego Volvo XC60. SUV-a, który ma podbić rynek Samochód autonomiczny à la Hyundai: pierwsza jazda Ioniqiem bez kierowcy Nowe XC60 w regatach na ulicach Gdyni: urządzamy nasz własny Volvo Sailing Day! Żywioł, walka i wyścig z czasem. Volvo Gdynia Sailing Days i nasza misja w nowym XC60 Wodny świat - ucieczka od rzeczywistości na pokładzie Hyundaia Tucsona Tucson do zadań specjalnych - pomogliśmy w starcie zespołowi Hyundai WRC Hyundaiem przez Antarktydę: jak wnuk Shackletona przeszedł do historii Jak wygrywa się w Goodwood - kulisy festiwalu okiem zespołu Arrinera Racing Audi Q5 po Szwajcarii: kolejka, snycerstwo i Rivendell Audi Q5 po Szwajcarii: wrotami Alp, śladami Bonda i na lodowiec Ford GT na 24 h Le Mans - jak wygląda praca zespołu od zaplecza? Audi Q5 po Szwajcarii: jak we Włoszech Orlen 74. Rajd Polski 2017: Walka do samego końca - relacja Audi Q5 po Szwajcarii: w górach Audi Q5 po Szwajcarii: Jezioro Bodeńskie i czekolada Po powrocie z 24 h Le Mans 2017 - 9 powodów, dla których musisz pojechać za rok 24 h Le Mans 2017 - kto jest kim i z kim walczy oraz co robimy na miejscu Cztery rzeczy, które wiemy po premierze Hyundaia Kony w Seulu Z Mikko Hirvonenem w cztery oczy o rajdach, Mini i… amerykańskich klasykach Samochód w kadrze Statek kosmiczny na drogę Concorso D'Eleganza Villa D'Este 2017 - galeria zdjęć Trzeba mieć fantazję i pieniądze, synku! Mercedes Klasy G w czterech odsłonach: Rolls-Royce wśród terenówek

Popularne w tym tygodniu:

Mercedes-Benz Safety Experience już działa. Przekonałem się, że każdy wyniesie z tych szkoleń coś dla siebie 24h Le Mans 2019 - relacja na żywo Wyniki 24h Le Mans 2019: to nie był spektakl jednego aktora Premiera na otwarcie salonu. W McLaren Warszawa mogłem z bliska zobaczyć nowego GT Opel idzie w elektryki, ale to nie jedyna ścieżka. O przyszłości marki z Frankiem Jordanem 15 lat temu bezpieczeństwo oznaczało coś zupełnie innego. Sprawdziłem to na autodromie Škody Varsopolis 2019: polski konkurs elegancji z prawdziwego zdarzenia Mille Miglia w Polsce? W wakacje możesz wziąć udział w podobnej imprezie