WardsAuto ponownie wybrało najładniejsze wnętrza samochodowe (2016)

Ośmiu redaktorów WardsAuto podjęło się wybrania najlepszych wnętrz oferowanych w nowych samochodach. W tegorocznej edycji plebiscytu, zakwalifikowało się do niej 47 aut. Każde z nich musiało być oferowane na rynku amerykańskim. Istotne było też, by wnętrza te były nowe lub mocno odświeżone od ostatniej edycji plebiscytu. Oceniana była nie tylko estetyka, ale także spasowanie, użyte materiały, ergonomia i przyjazność użytkowania. Oto alfabetycznie przedstawiona dziesiątka najlepszych wnętrz samochodowych na amerykańskim rynku według Wards Auto.

Oto 10 najlepszych wnętrz samochodów w USA w 2016 roku

Z tego artykułu dowiesz się

  1. Jakie wnętrze zrobiło największe wrażenie na jurorach
  2. Jaki model samochodu ma wbudowany odkurzacz
  3. Które auto stanowi przełom w kwestii wnętrz muscle carów

Najtańszym samochodem w stawce jest Honda Civic. Jury podkreśla, że po raz pierwszy tak duża część laureatów plebiscytu to auta marek premium. Amerykanie zaznaczają przy tym, że nawet wspomniany, najtańszy Civic nie był wcale samochodem nadzwyczajnie przystępnym cenowo. Najwyraźniej producenci chcą oferować nam więcej, ale nie oddadzą nam tego za darmo.

Jeszcze więcej dają nam też producenci premium. Ceny podbijają systemy elektroniczne i rozwiązania, które jeszcze nie tak dawno temu istniały tylko w pojazdach koncepcyjnych. Sprawdźmy, jakie samochody przekonały do siebie jury WardsAuto.


Zobacz również: Rolls-Royce Phantom Series II - prezentacja

Źródło: WardsAuto

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Larte Design Range Rover Sport - mocarny diesel [galeria zdjęć] McLaren Technology Centre - zobacz królestwo Rona Dennisa od środka Bolidy Formuły 1 sezonu 2011 [galeria] Dwie Corvette C7 Z06 na felgach ADV.1 Mała galeria wyścigowego Volvo C30 DTM Ferrari 488GTB od VOS o mocy 900 koni mechanicznych BMW chwali się testami serii 8 na torze. Samochód brzmi obłędnie Ferrari California w kolorze Nero Daytona na brązowych felgach Ferrari 430 Scuderia | Galerie Czytelników Alpine A110 Pure i Legende. Dwie wersje dla różnych klientów Sekretny garaż BMW M [galeria] Rage Race 2009: dzień trzeci - galeria!

Popularne w tym tygodniu:

#Carspotting. Pokazaliście ciekawe auta złapane w tym tygodniu