WardsAuto ponownie wybrało najładniejsze wnętrza samochodowe (2016)

Ośmiu redaktorów WardsAuto podjęło się wybrania najlepszych wnętrz oferowanych w nowych samochodach. W tegorocznej edycji plebiscytu, zakwalifikowało się do niej 47 aut. Każde z nich musiało być oferowane na rynku amerykańskim. Istotne było też, by wnętrza te były nowe lub mocno odświeżone od ostatniej edycji plebiscytu. Oceniana była nie tylko estetyka, ale także spasowanie, użyte materiały, ergonomia i przyjazność użytkowania. Oto alfabetycznie przedstawiona dziesiątka najlepszych wnętrz samochodowych na amerykańskim rynku według Wards Auto.

Oto 10 najlepszych wnętrz samochodów w USA w 2016 roku

Z tego artykułu dowiesz się

  1. Jakie wnętrze zrobiło największe wrażenie na jurorach
  2. Jaki model samochodu ma wbudowany odkurzacz
  3. Które auto stanowi przełom w kwestii wnętrz muscle carów

Najtańszym samochodem w stawce jest Honda Civic. Jury podkreśla, że po raz pierwszy tak duża część laureatów plebiscytu to auta marek premium. Amerykanie zaznaczają przy tym, że nawet wspomniany, najtańszy Civic nie był wcale samochodem nadzwyczajnie przystępnym cenowo. Najwyraźniej producenci chcą oferować nam więcej, ale nie oddadzą nam tego za darmo.

Jeszcze więcej dają nam też producenci premium. Ceny podbijają systemy elektroniczne i rozwiązania, które jeszcze nie tak dawno temu istniały tylko w pojazdach koncepcyjnych. Sprawdźmy, jakie samochody przekonały do siebie jury WardsAuto.


Zobacz również: Pierwszy w historii rajd na terenie rafinerii Grupy LOTOS

Źródło: WardsAuto

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Drifting, czyli widowiskowa jazda w poślizgu [galeria] Porsche Boxster Spyder - galeria dnia Jaguar XJ - galeria i kilka filmów! Moto Nostalgia 2011 - blask minionych epok [galeria] Cannes, Nicea i Monako obfitują w wyjątkowe auta. Galeria od czytelnika Nissan Kicks (2016) - nowy crossover w segmencie B Ford Focus RS do zabawy w śniegu Lambo doors - kicz czy profesjonalny tuning? [galeria] Legendarny Mercedes 190 E 2.5-16 Evolution II na aukcji za 200 000 dolarów BMW M6 F12/F13 na felgach Vorsteinera Odświeżone BMW serii 7 (2013) [galeria] Furtive e-GT, czyli nowe elektryczne coupe wkrótce na rynku [galeria i wideo]