WardsAuto ponownie wybrało najładniejsze wnętrza samochodowe (2016)

Ośmiu redaktorów WardsAuto podjęło się wybrania najlepszych wnętrz oferowanych w nowych samochodach. W tegorocznej edycji plebiscytu, zakwalifikowało się do niej 47 aut. Każde z nich musiało być oferowane na rynku amerykańskim. Istotne było też, by wnętrza te były nowe lub mocno odświeżone od ostatniej edycji plebiscytu. Oceniana była nie tylko estetyka, ale także spasowanie, użyte materiały, ergonomia i przyjazność użytkowania. Oto alfabetycznie przedstawiona dziesiątka najlepszych wnętrz samochodowych na amerykańskim rynku według Wards Auto.

Oto 10 najlepszych wnętrz samochodów w USA w 2016 roku

Z tego artykułu dowiesz się

  1. Jakie wnętrze zrobiło największe wrażenie na jurorach
  2. Jaki model samochodu ma wbudowany odkurzacz
  3. Które auto stanowi przełom w kwestii wnętrz muscle carów

Najtańszym samochodem w stawce jest Honda Civic. Jury podkreśla, że po raz pierwszy tak duża część laureatów plebiscytu to auta marek premium. Amerykanie zaznaczają przy tym, że nawet wspomniany, najtańszy Civic nie był wcale samochodem nadzwyczajnie przystępnym cenowo. Najwyraźniej producenci chcą oferować nam więcej, ale nie oddadzą nam tego za darmo.

Jeszcze więcej dają nam też producenci premium. Ceny podbijają systemy elektroniczne i rozwiązania, które jeszcze nie tak dawno temu istniały tylko w pojazdach koncepcyjnych. Sprawdźmy, jakie samochody przekonały do siebie jury WardsAuto.


Źródło: WardsAuto

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Citroën‎ świętuje 60. urodziny modelu DS Odświeżony Dodge Durango w pełnej krasie [galeria] 24H Le Mans 2011 w obiektywie [galeria] Carbonfiber Dynamics BMW M4R - 700-konne M4 z włókna węglowego Porsche 911 GT3 RS na felgach Vossen - zdjęcia Ferrari 458 Italia [galerie Czytelników] Singer Porsche 911 Targa - niesamowity debiut otwartego nadwozia Porsche 911 (997) Turbo TechArt | Galerie Czytelników Porsche Cayenne (2017) - premiera najbardziej zaawansowanego SUV-a świata Nietuzinkowe Porsche na felgach Rotiform Wheels Hostessy Frankfurt Motor Show 2013 [galeria] Mercedes-AMG GT S Edition 1 - wyjątkowy start [galeria zdjeć]