Nissan Terrano

Nissan Terrano jest kompaktowym samochodem z kategorii SUV-ów, który w Japonii był sprzedawany pod nazwą Mistral.

  • Nissan Terrano jest kompaktowym samochodem z kategorii SUV-ów, który w Japonii był sprzedawany pod nazwą Mistral
  • Produkcja Nissana Terrano ruszyła w 1993 r. i została przerwana 13 lat później, w 2006 r; w roku 2013 Nissan Terrano znowu zaczął wyjeżdżać z fabryk, w mocno odświeżonej wersji
  • Produkowany od 2013 r. Nissan Terrano wygląda praktycznie tak samo jak Dacia Duster, która zresztą dzieli z tym autem wiele swoich komponentów
[1/3] Nissan Terrano jest kompaktowym samochodem z kategorii SUV-ów, który w Japonii był sprzedawany pod nazwą MistralŹródło zdjęć: © wheelsage.org/Porlamfer

Nissan Terrano – najważniejsze informacje

Produkcja Nissana Terrano ruszyła w 1993 r. i została przerwana 13 lat później, w 2006 r. W roku 2013 Nissan Terrano znowu zaczął wyjeżdżać z fabryk, ale już w mocno odświeżonej wersji, przygotowanej w pierwszej kolejności na rynek motoryzacyjny w Indiach.

Co ciekawe nowy Nissan Terrano wygląda praktycznie tak samo jak Dacia Duster, która zresztą dzieli z tym autem wiele swoich komponentów. Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi modelami samochodów jest grill – w Nissanie Terrano został on znacząco przeprojektowany, przez co pojazdy da się odróżnić po czymś więcej niż tylko logotypach producentów.

Nissan Terrano - opinie

Jednym z największych atutów Nissana Terrano jest kabina auta. Wnętrze Nissana Terrano uchodzi bardzo komfortowe, gdyż po pierwsze zapewnia optymalną przestrzeń dla osoby prowadzącej i pasażerów, a po drugie gwarantuje dobrą widoczność. Jego minusem jest natomiast nie najlepsze wyciszenie.

Dobrą opinią cieszą się również silniki Nissana Terrano – solidne, cztero- lub sześciocylindrowe jednostki, które rzadko ulegają poważniejszym awariom.

Na niekorzyść Nissana Terrano przemawiają z kolei kiepskiej jakości systemy wentylacyjny i grzewczy. Poza tym Nissan Terrano uchodzi za samochód drogi w utrzymaniu.

Używany Nissan Terrano II - typowe awarie i problemy
Zapisz na później