Mechanika

Rolls-Royce Phantom Series II - prezentacja

Naprawa skrzyni biegów - ile to może kosztować?

Naprawa skrzyni biegów to czasochłonna i droga usługa, ponieważ w większości przypadków konieczny jest jej demontaż. Jednak w momencie uszkodzenia przekładni, nie ma innego wyjścia, jak jej naprawa. Bez tego podzespołu daleko się nie zajedzie.

4 miesiące temu

Regeneracja pompy wspomagania - czy warto i ile to kosztuje?

Pompa wspomagania to istotny element w samochodzie. W końcu dzięki niemu możliwe jest łatwe kręcenie kierownicą. Może ona jednak ulec awarii. Co można wtedy zrobić? Jak regenerować pompę wspomagania i ile to kosztuje?

5 miesięcy temu

Jakie są objawy awarii pompy wspomagania?

Pompa wspomagania to element wyposażenia standardowego większości aut. Jej zadaniem jest wspieranie mięśni kierowcy, poprzez zmniejszenie siły potrzebnej do obrotu koła kierownicy. Jest to jednak element, który się zużywa. Jakie są objawy awarii ...

5 miesięcy temu

Pisk hamulców dokucza? Podpowiadamy, jak sobie z tym radzić

Samodzielna wymiana tarcz i klocków hamulcowych jest dość łatwą czynnością. Niestety, obarczona jest też wieloma drobnymi błędami, które potem przekładają się na hałas. Pisk, szum, wibracje – to najczęstsze niedomagania po wymianie hamulców. ...

7 miesięcy temu

Hak holowniczy - podpowiadamy jak kupić, zamontować i zalegalizować

Samochodowe haki holownicze cieszą się niesłabnącą popularnością. Trudno się temu dziwić, gdyż jest to stosunkowo tani i prosty sposób na poprawę praktyczności większości pojazdów. Jaki hak wybrać? Jak go zamontować i co zrobić, by zalegalizować?

8 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie