Haima M6

Model
Haima M6 Zobacz 2 zdjęcia

Haima M6 to kompaktowy samochód osobowy, który produkowany jest od 2013 roku przez pochodzący z Chin koncern Haima. Auto po wejściu na rynek zastąpiło model Haima Family Haima 3 debiutując podczas Auto Show w Shanghaiu.

Haima M6 – charakterystyka

Haima M6 do oficjalnej sprzedaży wprowadzony został w 2015 roku po tym jak konstrukcja auta zebrała pozytywne recenzje podczas debiutu w 2013. Auto wyróżniało wykorzystanie 1.5-litrowej jednostki L4 z turbosprężarką oraz opcjonalnie silnika L4 z pojemnością na poziomie 1.6-litra. Napęd obsługiwany był wyłącznie przez 5-biegową manualną przekładnię CVT przy przełożeniu na przednią oś.

Haima M6 – wymiary

Haima M6 zaliczany jest do większych samochodów osobowych segmentu D, dlatego jego długość osiąga wartość 4700 mm przy szerokości 1802 mm i wysokości równej 1478 mm. Oprócz osie zostały rozstawione przez producentów na odległość 2700 mm, a masa całkowita konstrukcji osiągnęła wartość 1725 kg.

Haima M6 – wyposażenie

Haima M6 w podstawowej wersji wyposażona została m.in. w: komputer pokładowy, centralny zamek, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, radio FM/AM, rozbudowany zestaw głośników, elektryczne wspomaganie układu kierowniczego, dodatkowe światła przeciwmgielne, system ABS oraz zestaw poduszek powietrznych przeznaczonych zarówno dla kierowcy jak i pasażera siedzącego w przedniej części pojazdu.

4.88
Ocena na postawie 20 opinii
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Szybkie fakty
MarkaHaima
TypSamochód osobowy
SegmentC

Inne modele Haima

C - Inne modele

Haima M6: newsy, testy i recenzje

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie