Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Generacja
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Zobacz 2 zdjęcia

Giulia w wersji niesportowej została przedstawiona dopiero kilka miesięcy po jej docelowo topowej odmianie Quadrifoglio. Ta odmiana wyposażona jest w motor V6 o pojemności 2,9 l, wyposażony w podwójne doładowanie w układzie biturbo. Silnik ten osiąga 510 KM.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio osiąga 100 km/h w 3,9 s. Jej prędkość maksymalna wynosi 307 km/h. Średnie zużycie paliwa deklarowane przez producenta wynosi tu 8,5 l/100 km.

Cena podstawowa Giulii Quadrifoglio wynosi w Polsce 369 tys. zł. W porównaniu z konkurencyjnym BMW M3 jest to kwota minimalnie mniejsza. Różnica między Giulią Quadrifoglio a M3 to w cenniku 1700 zł na korzyść włoskiego auta.

4.31
Ocena na postawie 38 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Ogólne wrażenia:
Silnik:
Wnętrze:
Koszty użytkownia:

Oceny użytkowników (1)

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: newsy, testy i recenzje

WP kontra auto: Wymagający test Volvo XC40 Recharge T5 Plug-in Hybrid

Alfa Romeo Tonale w wersji produkcyjnej - pierwsze zdjęcia

... Tonale to propozycja, od której zależy przyszłość Alfy Romeo. Długo oczekiwany model doczekał się nieoczekiwanego debiutu w sieci, gdzie wyciekły pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej. Auto nie różni się znacząco od konceptu i wygląda naprawdę ...

9 miesięcy temu

Alfa Romeo C39: nowy bolid Kubicy w nowych barwach

... Zespół Alfa Romeo Racing Orlen zaprezentował swoje barwy na sezon Formuły 1 2020 oraz bolid C39, którym jeszcze dziś sesję testową rozpocznie Robert Kubica. ... Giovinazzi – oraz testowi i rozwojowi – Robert Kubica i Tatiana Calderon. Barwy ...

5 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie