Tuning

BMW: zostajemy przy silnikach spalinowych. Będzie nawet V8!

BMW nie zamierza całkowicie rezygnować z jednostek spalinowych. Konkurencja już dawno zarzuciła temat rozwoju kolejnych generacji, ale bawarska marka chce trafić do wielu klientów, którzy nie chcą przesiąść się na elektryka. Oto jak ma się to udać.

5 miesięcy temu

Ile kosztuje przerobienie Audi na 500KM?

Przynajmniej raz w tygodniu w częstochowskiej firmie zajmującej się tunningiem pojawia się klient, który chce mieć w swoim aucie ponad 500 KM. Jest kilka sposobów, na osiągnięcie takiego wyniku. Wszystko zależy od zasobności portfela właściciela ...

dawno temu

Sleeper idealny - to polo skrywa pod maską kultowe VR6

W kwestii osiągów Polo zawsze zostawało w cieniu Golfa. Nawet wersje GTI nigdy nie były przesadnie emocjonujące, a dawny G40 to prawdziwa nisza. Nic dziwnego, że niektórzy biorą sprawy w swoje ręce i wkładają pod maskę np. VR6.

7 miesięcy temu

Rekin goniący rybę. Co oznacza naklejka na aucie? Tłumaczymy

Wielu kierowców lubi przyozdabiać samochód różnorakimi naklejkami, dotyczących zarówno poglądów religijnych, subkultur motoryzacyjnych czy mających charakter satyryczny. Niedawno pisaliśmy o symbolu ryby, ale co oznacza rekin goniący ową rybę?

9 miesięcy temu

Na jakie usługi decydują się nabywcy aut premium tuż po zakupie?

Inwestycja w nowe auto premium wiąże się zwykle z licznymi wyrzeczeniami, potężnym i długotrwale odczuwalnym obciążeniem finansowym, a także mocno absorbującymi czas przygotowaniami do zakupu odpowiedniego pojazdu w odpowiadającej nam konfiguracji. ...

9 miesięcy temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie