Rodzynki z rynku wtórnego

Podziel się:

Rodzynki z rynku wtórnego - zmoty

Zmota to bardzo popularne określenie wśród osób, które zajmują się offroadem na poważnie. Takie konstrukcje zwykle bywają drogie, bezkompromisowe i nie nadają się do codziennej jazdy, w przeciwieństwie do nawet mocno zmodyfikowanych aut terenowych. Dziś przedstawimy Wam kilka propozycji znalezionych w serwisach ogłoszeniowych, które możecie kupić od ręki.

Rodzynki z rynku wtórnego – oldschoolowe terenówki

Dziś przedstawiamy 10 ciekawych samochodów terenowych znalezionych w ogłoszeniach, które lata świetności mają już dawno za sobą, ale wciąż są poszukiwane ze względu na dzielność terenową, a nawet z powodów kolekcjonerskich.

Rodzynki z rynku wtórnego – japońskie youngtimery

Youngtimery stają się coraz popularniejsze, ale w tej grupie samochodów największe wzięcie mają jednak konstrukcje z Europy, zwłaszcza niemieckie. Klasyczna japońska motoryzacja z lat 70-90. nie każdemu się podoba. Wygląd Japończyków jest mało zróżnicowany i raczej nudny. Części zamienne są drogie i trudno dostępne. Jednak fanów japońskiej motoryzacji pewnie zainteresują przedstawione w tym artykule pojazdy.

Rodzynki z rynku wtórnego – bawarskie perełki

Regularnie będziemy prezentować ogłoszenia sprzedaży samochodów, ale nie byle jakich. Specjalnie dla Was postaram się wyszukać 10 najbardziej interesujących rodzynków z polskiego rynku, które być może trafią w Wasze gusta i zainteresujecie się zakupem. Zaczynamy od przeglądu ofert sprzedaży samochodów marki BMW.