Sztuczki handlarzy samochodów

Podziel się:

Sztuczki handlarzy samochodów część 6: kontakt z kupującym. Czy są uczciwi handlarze?

Znamy już niemal wszystkie sztuczki handlarzy samochodów. Wiemy jak tanio kupują auta, jak je naprawiają, zarówno blacharsko jak i mechanicznie. Odkryliśmy prawdę o oszustwach w ogłoszeniach. Dziś zajmiemy się bezpośrednim kontaktem z kupującym i zastanowimy się, czy są handlarze uczciwi.

Sztuczki handlarzy samochodów część 5: różne moce w turbodieslach. Jak sprawdzić moc w silniku TDI?

W poprzednich wersjach cyklu przedstawiałem krok po kroku rozmaite zagrywki osób sprzedających samochody. Ponieważ nieuczciwość należy piętnować na każdym kroku, dziś przedstawię kolejną. Jak sprzedać słabszego turbodiesla jako mocniejszego? Wszystko w artykule.

Sztuczki handlarzy samochodów - część 4: drobnych oszustw nigdy za wiele

Wydawać by się mogło, że w kolejnych częściach cyklu opisałem już wszystkie możliwe chwyty, dzięki którym kupujący nie dostrzeże wad samochodu, a sprzedający uzyska maksymalną cenę. Codzienny kontakt z handlującymi używanymi pojazdami pokazuje, że jeszcze wiele jest do opisania. Dziś kolejna porcja.

Sztuczki handlarzy samochodów część 3 – jak przyciągnąć uwagę atrakcyjnym ogłoszeniem

Auto zostało już naprawione w jeden z wymyślnych sposobów. Z poprzedniego artykułu wiecie także, jak sprawić, aby błyszczało się bardziej od innych. Ale to nie koniec starań. Trzeba jeszcze opublikować atrakcyjne ogłoszenie sprzedaży, dzięki któremu ktoś przyjedzie samochód obejrzeć.

Sztuczki handlarzy samochodów - część 2: przygotowanie auta do sprzedaży

Pisałem już, jak skutecznie naprawić uszkodzony samochód. Dziś trochę o odpicowywaniu auta, czyli sprawianiu, że wygląda na młodszy i lepszy niż w rzeczywistości. Jak to zrobić? Sposobów jest wiele.

Naprawa auta przez handlarza – na czym polega?

Jak mówi powiedzenie, w handlu jest dwóch głupich: jeden chce drogo sprzedać, drugi tanio kupić. Jak zatem sprawić, aby obaj byli zadowoleni? Wydaje się, że to właśnie handlarze samochodów mają tę umiejętność. Wielu z nich ucieka się do podstępnych sztuczek, aby zwiększyć swój zysk i jednocześnie uatrakcyjnić auto w oczach potencjalnego kupującego. Dziś zajmiemy się naprawą aut uszkodzonych, zarówno od strony mechanicznej, jak i blacharsko-lakierniczej.