Podróż samochodem przez pustynię Namib

Wraz z Adamem Maciejewskim zabieramy Was w niesamowitą podróż samochodami terenowymi przez pustnię Namib. Zobaczcie jak wygląda taka wyprawa - począwszy od przygotowań, a na samej jeździe kończąc.

Podziel się:

Samochodem przez pustynię Namib - przygotowania, część 2

Od początku kwietnia wraz z Adamem Maciejewskim przygotowujemy się do podróży przez egzotyczną Namibię. Adam już przeżył taką wyprawę, w centrum której znalazł się przejazd samochodami terenowymi przez pustynię Namib. Dziś druga część poradnika dotyczącego organizacji tego typu przedsięwzięcia. Tym razem od strony motoryzacyjnej.

Samochodem przez pustynię Namib - przygotowania

Na początku kwietnia zaprezentowaliśmy wam sylwetkę podróżnika - Adama Maciejewskiego. Człowieka, który przez następne tygodnie zapraszając nas na pokład swojej wiernej Toyoty Land Cruiser pomoże nam wirtualnie przemierzyć bezkresną Namibię. W centrum tej podróży znajdzie się oczywiście arcytrudna przeprawa przez przepastną pustynię Namib!

W podróżowaniu najważniejsza jest radość - sylwetka podróżnika, Adama Maciejewskiego

Tuż przed tym jak zabierzemy was, naszych czytelników, w podróż samochodami po egzotycznej Namibii, chcielibyśmy przybliżyć wam postać głównego bohatera naszej ekspedycji. Poznajcie Adama Maciejewskiego - finansistę, managera, byłego prezesa Giełdy Papierów Wartościowych, animatora kultury, poetę i przede wszystkim pasjonata podróży, off-roadu i miłośnika Afryki.