Niestandardowa motoryzacja w zasięgu ręki

Niestandardowa motoryzacja w zasięgu ręki

Niestandardowa motoryzacja w zasięgu ręki
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
29.04.2022 09:56, aktualizacja: 14.03.2023 12:22

Fani spędzania wolnego czasu w nietuzinkowy sposób potrzebują naprawdę wyjątkowych atrakcji, które będą w stanie przyciągnąć ich uwagę. Dlatego muszą być one interesujące, angażujące i oryginalne. Czy samodzielny przejazd ogromnym Monster Truckiem wpisuje się w te założenia? Naszym zdaniem zdecydowanie!

Wielkie koła, wysokie zawieszenie, ryk silnika i specjalny, wymagający tor. Jeśli to wszystko wywołuje u Ciebie ciekawość i ekscytację, jazda Monster Truckiem z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ta nietypowa atrakcja cieszy się coraz większą popularnością, jednak ciągle niewielu miało okazję wypróbować jej samemu. Tory do jazdy dla tego typu samochodów standardowo znajdują się w okolicach większych miast, takich jak Warszawa, Poznań czy Katowice. Zorganizowanie wyjazdu na przejazd Monster Truckiem może być więc super pomysłem na aktywne spędzenie weekendu ze znajomymi poza miastem.

451748944238896751
© Materiał Partnera

Aby móc wziąć udział w takim przejeździe potrzebne jest nam prawo jazdy kategorii B. Oczywiście nie dotyczy to pasażerów, którzy mogą chcieć wybrać się na przejażdżkę jedynie jako obserwatorzy. Przed przejazdem odbywa się krótkie szkolenie, w ramach którego dowiadujemy się od instruktora najważniejszych informacji o samej maszynie, jej prowadzeniu oraz wszelkich przeszkodach na drodze, a tych może znaleźć się całe mnóstwo. Mogą one przybrać formę przeszkód terenowych, a więc wzniesień czy obszarów błotnych, jednak czasem możemy spotkać się także z elementami fizycznymi, w postaci np. wraków innych samochodów. Same Monster Trucki osiągają naprawdę spore rozmiary, gdyż ich wysokość i szerokość opiewają na 3 do 4 metrów, a waga takiego samochodu to niekiedy nawet 6 ton. Już same te liczby pobudzają wyobraźnię.

Jazda Monster Truckiem to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich fanów motoryzacji oraz sportów ekstremalnych. Taki przejazd możemy kupić sobie samemu lub sprezentować bliskim w formie vouchera, który wykorzystają w dogodnym dla nich momencie w ciągu roku. Szeroki wybór tego typu voucherów znajdziemy na stronie firmy Super Prezenty, która we współpracy z agencją eventową - Mistrzami Imprez oferuje przejazdy indywidualne, dla par, ale także dla rodzin i dzieci w Mini Monster Truckach. Bo kto powiedział, że jazda czterokołowym gigantem zarezerwowana jest tylko dla mężczyzn?

451748944239093359
© Materiał Partnera

Jadąc Monster Truckiem przez chwilę możemy poczuć się jak bohaterowie filmu akcji, jednak tu mamy pewność, że wyjdziemy cało z opresji. To fajny sposób na sprawdzenie swoich możliwości i wypróbowanie czegoś zupełnie nowego. Wielu z nas prowadzi przecież samochody na co dzień, jednak atmosfera przejazdu tak wielką bestią na torze jest nieporównywalna do przejażdżki osobówką po mieście. Podniesienie poziomu adrenaliny - gwarantowane.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)